2733
2739
عنوان

خداایا کمکم کن نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 26 پست
عزیزدلم الهی ب حق امام زمان بسلامت و دلخوش بدنیا بیان ..ی سوال دوقلو باردارشدن ارثیه چجوریه

مرسی گلم طبیعی باردارشدم تا س ماهم خبر نداشتم ارث هم فامیلای دورم دوقلو دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم طبیعی باردارشدم تا س ماهم خبر نداشتم ارث هم فامیلای دورم دوقلو دارن 

چ باحال حالا چیاهستن بچه ها.منم دختدخالم دوتابچه داشت مجدددوقلو باردارشد دوتاپسر..اسماشون انتخاب کردی

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2728
چ باحال حالا چیاهستن بچه ها.منم دختدخالم دوتابچه داشت مجدددوقلو باردارشد دوتاپسر..اسماشون انتخاب کرد ...

دو تا دخترن یه پسرپنج ساله هم دارم حالا قطعی نیست شاید باران وجانان 

دو تا دخترن یه پسرپنج ساله هم دارم حالا قطعی نیست شاید باران وجانان 

عزیزدلم الهی نام دارباشن و بسلامت و دلخوش ب دنیابیان دختربرکته..لطفا بارداری دعام کن اسمم زهره س ب عشقم برسم و همیشه دوسم داشته باشه و خونوادش دس ازمخالفت بردارن قشنگم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2740
عزیزدلم الهی نام دارباشن و بسلامت و دلخوش ب دنیابیان دختربرکته..لطفا بارداری دعام کن اسمم زهره س ب ع ...

مرسی گلم چشم حتما ایشالله بهش میرسسی جوری ک خودتم نفهمی چجوری حل شد منم حتما برات دعامیکنم

مرسی گلم چشم حتما ایشالله بهش میرسسی جوری ک خودتم نفهمی چجوری حل شد منم حتما برات دعامیکنم

خداازبونت بشنوه خوش قلب جانم..خدابچه هات برات حفظ کنه