2737
2739
عنوان

شیوه تربیتی و برخورد مناسب با فرزند ....... ویژه مادران بهمن 1389

| مشاهده متن کامل بحث + 21091 بازدید | 224 پست
ممنون ملی وسعیده عزیز

حق با شماهاست اون روزی که رفتم نمایشگاه با مشاور صحبت کردم وبهم گفت برای اینه که از شیر گرفتیش وفقط وفقط باید دل به دلش بدی تا حال روحیش مساعد بشه

یک دنیا ممنونم ازتون دوستای گلم
سلام دوستان من تازه این تایپیک رو پیدا کردم منم یه سوالی دارم پسرم 2 سالشه پسرم خیلی سریع عصبی میشه و هرچی جلوش باشه پرت میکنه من جمله کنترل تلفن میخوام این پرت کردن وسایل از سرش بیوفته چیکار باید بکنم هرچی بهش میگم پرت نکن یا اخم میکنم بهش میگم نکن فایده نداره لج میکنه باهام شما هم بچه هاتون اینجوری میکنن یا منو میزنه وقتی عصبی میشه نمی دونم چه شکلی از سرش بندازم کسی رو نزنه من تا بحال پسرم رو نزدم ولی نمی دونم از کجا یاد گرفته میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

mandana جان
فکر می کنم اقتضای سنشونه این لجبازی کردن ها.
پسر من در عوض می کوبه تو تلوزیون! یا سنگهای شومینه رو ولو می کنه زمین. یه کارهایی که تا قبل از 2 سالگی اش اصلا اصلا انجام نمیداد.
گفتن نزن و خراب میشه و میفته روت و کثیف میشه و کلا توضیح دادن هیچ فایده ای نداشت ما دیگه ندیده میگیرم کارشو اصلا بهش توجه نمی کنیم با هم حرف میزنیم یا من اصلا میزارم میرم تو آشپزخونه. انگار بهترین عکس العمله چون ادامه نمیده.
اما هر چند روز یه بار تکرار می کنه.
پسر منم 25 ماهشه تا حالا نه زدن دیده نه کسی زدتش اما نمیدونم از کجا یاد گرفته میگه بزنم؟؟

من خیلی جاها خوندم که سن 2 تا 3 سالگی اعصاب خورد کن ترین سن بچه هاست.
من به وضوح می بینم پسرم بعد از 2 سالگی خیلییییییییییییی رفتارش تغییر کرده. انگار می خواد اظهار وجود کنه یا بگه منم نظر دارم. هر چقدر هم که تو کارها نظرشو بخواهیم بازم انگار براش کمه.
خلاصه روزهای سختی پیش رو داریم. امیدوارم کم نیاریم!
من همینم که میبینی!
2731
ماری مایا هم که اصلا شیطنت و بپر و بالا بنداز نداشته بعد دوسالگی دقیقا اینطوری شده! یعنی هر لحظه شیطون تر میشه به حدی که همه رو عاصی کرده انقد که بالای دسته ی مبلاس! رو خوشخواب تخت میپره!هر لحظه میترسم از یه جا بیفته و خدای نکرده یه بلایی سرش بیاد.. دیگه فقط مونده خونه رو مسجد کنیم!
سلااام بچه ها من تازه این تاپیک رو دیدم

چند صفحه ای هم خوندم.. خیلیییی عالیه....

منم هستم ...در مورد قصه من سعی میکنم داستان های واقعی بگم براش ...یعنی کارهای روزانه خودش رو تعریف میمنم از خوبیهاش خوب میگم و از بدی هاش یه کوچولو انتقاد...

اونم میفهمه هر چی اسم عوض میکنم میگه رومینارو میگی مامان جون؟؟؟؟؟

در مورد شیطونی هم فقط باید گفت خداوند با صابرین است.....

خدایم....صدایت میزنم ....بشنو صدایم....
سلام مامانای خوشگل من تازه این تاپیک رو دیدم راستش همیشه دوست داشتم برای مامانای اسفند 89 همچین چیزی باشه یکی دوبار هم از کتابایی که خونده بودم یا همایشایی که برای تربیت بچه ها بوده و رفته بودم تو تاپیک اسفند 89 نوشته بودم

ولی اگر اشکالی نداره منم باهاتون همراه بشم کیان نهم اسفند 2ساله شده
کارتون خیلی عالی بوده ............
درمورد قصه بیشتر سعی میکنم از کارای بد و خوبی که خودش میکنه قصه بسازم و به اسم پسر دسی و دختر دسی که تلویزیون خودمون کانال 2 نشون میده براش بگم
کتابای می می نی هم براش میخونم البته خیلی وقتا خودش کدو قل قله زن و خاله سوسکه رو میخواد براش بگم(اینارو مامانم براش گفته)

امااااااااااااااااااااا در مورد شیطونی یا خوابیدن به موقع هر کسی راه کار داره من دستشو میبوسم که کیان دیوونه میکنه ادمو...............
2740
سلام به همه

ماندانا قضیه پسر من دقیقا مثل پسر توئه. تازه امین سرش هم میکوبه زمین. یهو از این رو به اون رو میشه. بعدش هم خوب میشه. به روانشناس هم گفتم گفت باید هواسشو پرت کنی. بعضی وقتها جواب میده. ولی بعضی وقتها هم نمیشه . امیدوارم زود تر از سرشون بیفته این عادت بد
مامان رومینا و ایرانا جان خوش اومدید به تاپیک

منم بیشتر قصه کارهای روز مره اش رو میگم. البته جدیدا که قصه قبول نمیکنه. و میگه تخ تخ. یعنی برم تو تخت خودم. تخت خودش تو اتاق مانیست. پس قصه ای هم در کار نیست.....

وقتی خودش نمیخواد منم اصرار نمیکنم. اگه هر بخواد بستگی به حوصله ام داره. یا با جون و دل یه قصه بلند بالا میگم . یا یه قصه کوتاه میگم که همه آخرش یرن لالا میکنن.
واسه به موقع خوابیدن بچه ها فقط باید زمان گذاشت.. و قانون خواب رو عملی یادش داد. من خونه مامانم اینام و خیلی هم خلوت نیست مث اکثر شماها! اما هر شبی که باهم بریم تواتاق و برقارو خاموش کنیم میخوابه حالا ممکنه این وسط نیم ساعت یه ساعتی هم شیطنت کنه تا خسته شه! بازیای اروم هم که از جنب و جوش بندازدشون کارسازه! مثلا حرف بزنیم سوال کنیم و کم کم داستانش کنیم و..
ببخشید وقت نشد بیشتر توضیح بدم
یه مطلب دارم راجع به بد قلقی بچه ها

تمام بچه ها از حدود 10 ماهگی احساس را درک میکنن فقط نمیدونن چیه مثلا سردشون میشه سرما رو درک میکنن ولی نمیشناسنش از سن 2 سالگی باید بچه ها رو به شناخت احساساتشون کمک کرداگر موقع بازی کردن جیغ میزنه یا اسباب بازیشو پرت میکنه به جای گفتن عزیزم اروم باش پرت نکن باید گفت

چرا ناراحتی؟ احساس کردی نمیتونی بسازی(اموزش حس ناتوانی) دوباره سعی کن

یا به جای گفتن دختر خوب که گریه نمیکنه یا پسرم تو مردی مرد که گریه نمیکنه باید احساسش رو براش باز کرد مثل گفتن دردت امد؟ برای این که درد داری گریه میکنی ؟ اشکالی نداره بیشتر باید دقت کنی

یا به جای اینکه سعی کنیم کلمه ترس رو یاد نگیرند اگه میدونیم از چیزی ترسیده بهتره حس ترس را براش قابل لمس کنیم و بگوییم ترسیدی عزیزم؟ چیزی برای ترسیدن وجود نداره مطمئن باش

بازگو کردن احساسات کودکان باعث بالا بردن هوش عاطفی در انها میشود و احساس کلافگی را در انها از بین میبرد

مزون دخترک پسرک مامان سروش (شیما )

انواع لباس ها و صندل های بچه گانه مارک از سیسمونی تا 12 سال و انواع لباس زنانه ی ترک و کیف و کفش ترک در سایزهای کوچک و بزرگ

شهرک غرب فاز2 خیابان هرمزان برج 4 هرمزان سالن اجتماعات از 11 صبح تا 8 بعدازظهر

نمونه کارها :http://niiniicenter.blogfa.com/

ادرس تاپیک کاری داشتین در خدمتم : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=414333&PageNumber=63

09381554314
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2706