2733
2734
عنوان

خواب عجیبی که در مورد یک میت دیدم تعبیرش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 25 پست
عزیزم‌اگه‌میت‌جز‌خانواده‌خودتون‌واسش خیرات‌بده‌حتما‌وقران‌بخوان ولی‌اگه‌کسی‌هست‌که‌میشناسین‌به‌خان ...

چشم عزیزم حتما 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
خواهرم دوستش فوت کرده بود ی همچین خوابی در مورد دوستش دید ک بدنش همه جای سوختگی بود ازش پرسید اینا چ ...

وااای چه وحشتناک 

حالا همینجوری داریم عین نقل و نبات غیبت میکنیم 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرم دوستش فوت کرده بود ی همچین خوابی در مورد دوستش دید ک بدنش همه جای سوختگی بود ازش پرسید اینا چ ...

میگم توبه کنیم و حلالیت بطلبیم یا رد مظالم بدیم قبل مرگ بخشیده میشه ؟

خانوما میدونین رد مظالم کجا باید بدیم 

میگم توبه کنیم و حلالیت بطلبیم یا رد مظالم بدیم قبل مرگ بخشیده میشه ؟

آره واقعا برا خودمون داریم میچریم اینجا خودمو میگم.... حالا نمیدونم اون دنیا قراره ریز ب ریز حساب پس بدیم... نمیدونم عزیزم در مورد غیبت میشه رد مظالم داد یا نه. آخه حق الناسه😔 شاید باید مستقیم از خود طرف حلالیت بطلبیم ک کسی هم جرات این کارو نداره😱 اینجاست ک میگن پیشگیری بهتر از درمانه😭

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
آره واقعا برا خودمون داریم میچریم اینجا خودمو میگم.... حالا نمیدونم اون دنیا قراره ریز ب ریز حساب پس ...

دقبقا واسه همین میگن اگه میدونین حلالیت طلبیدن منجر به فتنه و دعوا میشه همون براشونطلب استغفار و صدقه و رد مظالم 

چه جمله ای برو فکر خودت باش واقعا هم همینه خدا رحمت کنه باباجونت رو ولی واقعا منم داشتم فکر میکردم ا ...

ممنونم خدا همه ی اموات رو رحمت کنه

بخدا همینه

اصلا نمیدونی بعد از این خواب چه ارامشی گرفتم انگار به زندگی زنده ها برگشتم 

وقتی دعا میخونی اول به نیت خودت بخون برا اینکه بلا ازت دفع بشه و عاقبت بخیر بشی

بعد به نیت اطرافیانت که اونا هم خدایی نکرده به بلا گرفتار نشن و خوشبخت باشن 

در اخر به نیت اموات که از دعای اونها شما هم به خواسته هاتون برسید

دورانی شده که همه غریبیم هرکی به فکر خودشه

خودمون باید به فکر خودمون باشیم

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
ممنونم خدا همه ی اموات رو رحمت کنه بخدا همینه اصلا نمیدونی بعد از این خواب چه ارامشی گرفتم انگار ب ...

درسته خدا رو شکر که به آرامش رسیدی چه جالب تا حالا اینطوری به دعا نگاه نکردم وقتی میخوندم میگفتم هدیه به انبیا و مرسلین و ایمه و اموات بد وارث و بی وارث و کلیه اموات 

امیدوارم عاقبت به خیر شیم این دنیا که از لحاظ کوتاهی مثل یه خوابه 

درسته خدا رو شکر که به آرامش رسیدی چه جالب تا حالا اینطوری به دعا نگاه نکردم وقتی میخوندم میگفتم هدی ...

چون دلت مهربونه 

خودتو فراموش کردی 

ولی به این فکر کن که یه پارچ خالی از آب نمیتونه لیوان هارو پر کنه 

تو این شلوغی های روزگار خودتو یادت نره ❤

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
چون دلت مهربونه  خودتو فراموش کردی  ولی به این فکر کن که یه پارچ خالی از آب نمیتونه لیوا ...

وااای چه مثال قشنگی 

مرسی دوست خوبم ❤️❤️❤️❤️