2733
2734
التماس دعا😍 میخوام نیم ساعت دیگ نماز شب بخونم انشالله  برا همه دوستای نی نی سایتیم دعا میکنم

سلام، خوشااااااااااااااا به سعادتتون😍 التماس دعای ویژه دارم🌸 سپاس از وجود پرمهرتون🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹 ممنون از دعاهاتون برای نی نی سایتی های عزیز. ان شاءالله روزی برسه که همه نی نی سایتی ها فقط از اتفاقات خوب و قشنگ زندگیشون و آرامش و عشق و خوشبختیشون بیان بگن💟 حاجت روا باشید ان شاءالله

🌸 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم همچنین.. تاپیک زدی تکم کن بیام 

دوست عزیزم ان شاءالله هر شب عمری باشه در خدمتتون هستم فقط ممکنه فراموش کنم بدقول نشم لطفاً هر شب خودتون اگه دوست داشتید با عنوان شب های بیداری؛ شما هم دعوتید جستجو می کنید ممنونم که در جمع ما هستید💟

سلام، خوشااااااااااااااا به سعادتتون😍 التماس دعای ویژه دارم🌸 سپاس از وجود پرمهرتون🌷 اللهم صل علی ...

سلام به روی ماهتون

همین الان خوندم عزیزم انشالله بحق امیرالمومنین خدا حاجات همممهههه رو براورده کنه 

خدا خیرتون بده خیییلی کار قشنگی میکنید که هرشب یه صفحه از قران رو میزارین همراه با معنیش😍 اجرتون با سید الشهدا

2731
سلام به روی ماهتون همین الان خوندم عزیزم انشالله بحق امیرالمومنین خدا حاجات همممهههه رو براورده کنه ...

حضور همراهانی همچون شما باعث افتخار و دلگرمی ماست. قبول باشه ان شاءالله 🌸 سپاس از دعاهای قشنگتون 🌹

💟💟💟بسم الله الرحمن الرحیم ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🌷

💟💟💟 السلام علیک یا امیرالمومنین 🌷

💟💟💟السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین 🌷

💟💟💟ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه و قنا عذاب النار و عذاب القبر برحمتک یا ارحم الراحمین🌷

💟💟💟اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

تقدیم به شما و همه دوستان عزیز همراه😍

سلام به روی ماهتون همین الان خوندم عزیزم انشالله بحق امیرالمومنین خدا حاجات همممهههه رو براورده کنه ...

حضور همراهانی همچون شما باعث افتخار و دلگرمی ماست. قبول باشه ان شاءالله 🌸 سپاس از دعاهای قشنگتون 🌹

💟💟💟بسم الله الرحمن الرحیم ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🌷

💟💟💟 السلام علیک یا امیرالمومنین 🌷

💟💟💟السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین 🌷

💟💟💟ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه و قنا عذاب النار و عذاب القبر برحمتک یا ارحم الراحمین🌷

💟💟💟اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

تقدیم به شما و همه دوستان عزیز همراه😍