2733
2739
عنوان

کیا موقع غذا خوردن قاشقشونو تو بشقاب خورشتی میزنن؟ جایی دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 50 پست
ازوقتی عروسشون شدم بخاطر من گذاشتن که بتونم دستامو بشورم،دیگه وقتی جلو چشمشون باشه، خودشونم یه وقتای ...

ار حرصش دیگه. مشکل اونام با من همینه. وگرنه بعد من خیلی چیزاشون تغییر کرد. ولی اونا چون علنی نبود اشکال نداشت این خیلی تو چشه نمیشه😛

اندکی صبر،سحر نزدیک است... 
خانواده شوهر منم همینطور بودن وقتی میگفتم مادر شوهرم می‌گفت همه شما بچه های منید گفتم که ولی من دوست ...

مال من به رو خودشون نمیارن

عاخ که چقد جلو فامیلام آبروم رفته تو اون مهمونی😂شوهرم پشتم خیلی در مقابلم جبهه دارن. و بدشون میاد به قولا عروس تغییرشون بده چه خوب چه بد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای پدر شوهر من با دست گوشت خورشت یا مرغ برمیداره . ظرف خورشت خوری اونو جدا میزارم .مادرش گفت حیفه اضافه اومده گفتم نه بریز بره دست کرده تو خورشت . تا بفهمه اینکار بده برا بقیه .حرصم درمیاد بهش فکر میکنم . 🥴یا مرغ با دست تیکه میکرد پرت میکرد تو بشقابا 😒احساس صمیمیت داشت با اینکار

وای پدر شوهر من با دست گوشت خورشت یا مرغ برمیداره . ظرف خورشت خوری اونو جدا میزارم .مادرش گفت حیفه ا ...

من مادرشوهرم گاهی اینکارو میکنه. تو ذهنم انگار واسه مرغا دون میپاشن😁

2728
من مادرشوهرم گاهی اینکارو میکنه. تو ذهنم انگار واسه مرغا دون میپاشن😁

یکبار پدرم اینا رو دعوت کرده بودن وای این کارو کرد بابام همیشه می‌خنده میگه فرهنگ آدمها فرق می‌کنه ولی من خجالت میکشم 

یکبار پدرم اینا رو دعوت کرده بودن وای این کارو کرد بابام همیشه می‌خنده میگه فرهنگ آدمها فرق می‌کنه و ...

مبگم که خانواده شوهر تف سر بالاست.اتفاقا از خانواده خودت بهت نزدیکتره حتی اگه ارتباط نداشته باشی. آخرش بچه ت فامیلیش همه و همه....