2726

اوووف من قبیله شوهر اینجورن. مهمون میرم اگه دیر برسیم غذا برامون نگه داشته باشن کوفتم میشه..... 

مهمونم بیان همه غذامو عخی میکنن.میدمش به گربه ها تا عذاب وجدان نگیرم. هرچی میگممم اون غذای اضافه تون نریزین تو قابلمه شاید کسی بدش بیااااد میگنننن نههههه چه اشکااااال دارهههههه.... 

بعدشم میگن این نشونه صمیمیتههههه

واسه بله برونم یه مهمونی مامانم گرفت خیلی زیاد دعوتی بود. بعدش داداشم گفت همه غذاها رو بریزین بیرون🥺بدجور ضایع شدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ای خداااااااا 😪😪😪

اندکی صبر،سحر نزدیک است... 

آیا میدونستی محققان می‌گویند اگه فشار خون دارید زیاد بگوزید

خارج کردن باد معده باعث پایین آمدن فشار خون شده و برای سلامتی بسيار موثر است، همچنین جویدن آدامس به خاطر قورت دادن هوا باعث بیشتر خارج شدن باد معده میشود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوق🤮🤮🤮🤮🤮پدربزرگم که ۹۰ سالشه و الزایمر داره اینکارو نمیکنه ببین اونا کین دیگه

اگه دارین اینو میخونین لطفا یه صلوات بفرستین که به عشقم برسم😪🙏(نفرستین دیگه نزاشتن به هم برسیم💔)سوگیلمی بیر گون تاپساز دین تک اونو سویرم اوزجویه یار اولمامیشام😭😭💔من تو این دنیا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم تو هم روش دلبر😭🖤خیلی بی معرفتی دنیا:)آیگین هسدم🚶‍♀️
2728

دقیقا خانواده شوهر من ایتجوری اند  تو خونه خودشون مهمونی میدن که اصلا قاشق تو خورشت نمیزارن همون قاشقی که باهاش میخورنو میکنن تو خورش     خونه منم که میان قاشق میزارم استقاده نمیکنن   منم اگه خورش بمونه میدم ببرن   یا کم درست میکنم که نمونه اصلا

اره خونواده شوهر منم این شکلی اند، وقتی خونم میان داخل حر ظرف خورشت جدا قاشق میزارم که مال خودشونو نزنن، خونشون هم که میرم همین کارو میکنم، خیلی بده واقعا

همه را صدا زدم جز خدا، هیچکس جوابم را نداد جز خدا

تو عروسی یه خانمه این کارو کرد من هیچی نخوردم زدم بیرون بی فرهنگی از این بالاتر نیست خیلی زشته این کار

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2706