2737
2739
نگران نباش، اینجوری هم نگو لطفا انرژی منفی نده ب کائنات، دکترای امروزی خیلییییی خبره هستن عمل قلب دو ...

پدر شما با چه فاصله زمانی نسبت به عمل قبلیشون عمل شدن؟

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

براشون دعا میکنم عزیزم 🌱 توکل بخودش 

فدای مهربونیت😔🙏

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
پدر شما با چه فاصله زمانی نسبت به عمل قبلیشون عمل شدن؟

من‌بابام یکبار عمل شد اما چند عمل انجام دادن رو قبلش 

تعویض یک دریچه، ترمیم یک دریچه و یک پیوند رگ 

متوسل شدیم ب هر کی ک پیش خدا ابرو داره ، خانوادگی دعا میکردیم و تلاش.، 

الهی ک مادرت بحق خود خدا شفای عاجل بگیره گلم دلتون شاد بشه

2731
من‌بابام یکبار عمل شد اما چند عمل انجام دادن رو قبلش  تعویض یک دریچه، ترمیم یک دریچه و یک پیون ...

ممنونم از دلگرمیت عزیزم سایه پدرت کم نشه🤲🌺