2733
2739
ممنون عزیزم  اره راجب لنفوم میدونم  دعاکن چیز جدی نباشه😔

سلام‌گلم شما رفتید دکتر؟چیگف؟

من زیر فکم چند روز ی غده هس ک وقتی بهش دست میزنم گوش درد شدید میکیرم

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه سوال  شما عرق میکنید زیاد؟ مثلا شبا بیشتر موقع خواب یا از خواب بیدار میشید، یا مثلا تب و لر ...

سلام ببخشید من علایمی که گفتینو دارم غیر تب. ممکنه عفونت باشه؟ آزمایش خونم نرمال بود گلبول سفید ۸ونیم. تورم غدد ندارم. مدام حس سرما دارم تحمل آب سرد ندارم. صبح ها لرز دارم. حس سبکی سر و ضعف عضلات عموما ساق پا. اما دکتر میگه مشگلی ندارم. گفتم بپرسم

عزیز مادر من پارسال گردنش غدد لنفاویش متورم شده بود رفتیم دکتر سونو اینا انجام داد، گفتش این غده ها ...

عزیزم عصب لبشون و فکشون بعد جراحی سالمه انشالله؟من میترسم از جراحیش😓

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
تقریبا چند ماه، میگفت چیزی نیست ولی من به زور دکتر بردمس. دکتر میگفت ممکنه مثلا از یه سرماخوردگی تو ...

شما تهران هستید؟از پزشک مادرتون راضی بودید؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738