2726

عزیز مادر من پارسال گردنش غدد لنفاویش متورم شده بود رفتیم دکتر سونو اینا انجام داد، گفتش این غده ها توی بدنم طبیعیه اما یسریا ممکنه خطر ایجاد کنه مادر من جراحی کرد واسه پاتو3اینا، دور از جون مادرم وشما دکتر میگفت ممکنه سرطان لنفوم باشه، ولی شکر خدا نبود واسه مادر من بخاطر عفونت بود. عفونت تو بدنس مونده بود 8ماه تمام قرص خورد. اینارونگفتم ک نگران شی فقط چون تجربه کردم و دیم گفتم، حتما حتما دکتر برو  ایشالله ک چیزی نباشه و سلامت باشی 

مادر من چنتا توی گردنش متورم شده بود ولی دکتر گفت یدونس فقط باید عمل شه، بقیشون نه لازمه نه خطرناک

امیدوارم هرکی هرچی از خدا واسم خواست خدا اول به خودش بده 🦋😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چرا دکتر نمیری؟ چجوریه سفت یا زیر دست تکون میخوره؟

سلام عزیزم 

یک ساله هستن 

زیر دست تکون میخورن متحرکن 

کوچیکن و بزرگ نشدن تو این یک سال 

فقط گلهی وقتا بزرگ تر میشن و بعد چند روز دوباره مثل قبل کوچیک میشن 

و روی لوزم هم معمولا این موقع ها لک سغید کوچیک میزنه

وزن ۷۵وزن هدف۶۰💪
2728
عزیزم مادرشما چه کدت اینارو داشت؟ و چه عفونتی بود؟

تقریبا چند ماه، میگفت چیزی نیست ولی من به زور دکتر بردمس. دکتر میگفت ممکنه مثلا از یه سرماخوردگی تو بدن مونده باشه یا توی محیطی ک خاک و غبار داره یا موی گربه، اینارو گفت 

شما ببین زیر بغلت یا کشاله ی رانت بازم غده های لنفاوی متورم شده چون این قسمتاام واسه مامانم معاینه کرد. ولی دکتر برو حتما 

اها یادم رفت بگم گفت بعضی وقتا سل غدد لنفاوی هم داریم که خطرناک نیست و با قرص خوب میشه. بخاطر همینا میگم شمام یه معاینه بری بد نیست، به امید خدا ک هیچ مشکلی نباشه

سلام عزیزم  یک ساله هستن  زیر دست تکون میخورن متحرکن  کوچیکن و بزرگ نشدن تو این یک ...

عزیزم‌اصلا نگران نباش احتمال زیاد عفونت لوزه درمان نشده داری 

حتما برو سریعتر درمان کن  اونها هم یا غده چربی هستند یا همون غدد لنفاوی هستند که با بروز عفونت متورم میشند  

تقریبا چند ماه، میگفت چیزی نیست ولی من به زور دکتر بردمس. دکتر میگفت ممکنه مثلا از یه سرماخوردگی تو ...

نه اون قسمتام نیست 

یه سوال 

توی این چند ماه بزرگ هم میشدن؟

و از ظاهر هم معلوم میشد یا وقتی دست میزدین میفهمیدین؟

وزن ۷۵وزن هدف۶۰💪
نه اون قسمتام نیست  یه سوال  توی این چند ماه بزرگ هم میشدن؟ و از ظاهر هم معلوم میشد یا ...

واسه مادر منم فقط گردنش بود اون قسمتا نبود، خودش میگفت گاهی وقتا کوچیک میشن یه وقتاییم بیشتر حسشون میکنم، دردم نداشت، نه ظاهری مشخص نبود با لمس متوجه شده بود

یه سوال 

شما عرق میکنید زیاد؟ مثلا شبا بیشتر موقع خواب یا از خواب بیدار میشید، یا مثلا تب و لرز؟ کاهش وزن؟ 

نه هیچ کدوم

خب خداروشکر اخه اینا علائم خوبی نبودن 

توی کرج دکتر پوردیان عالیه مامان من تحت نظر این دکتر و خانم دکتر منصوری ک متخصص عفونی هستش دارو میخورد و خوب شد

ایشالله ک شما اصلا به دکتر نیاز نداشته باشید 

2706