2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم یه بنده خدایی اینجا یه بار تاپیک زد که با سیاه دونه خیلی جمع جور می‌کنه، شبا قبل خواب یه سر قاشق چایی خوری بجو. دهنت تلخ که شد با آب بده پایین، خدا خیرش بده من ده شبه دارم میخورم یه کیلو کم کردم. ولی شکم و پهلوهام خیلی جمع شده، دیگه از ضرر و فایده اش نمی‌دونم.. تو هم امتحان کن،جواب گرفتی برای امواتم صلوات بفرست

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔

املت درست کن کم روغن با برگ کلم یا کاهو بخور با نون نخور خیلی هم خوشمزه هست منم رژیم دارم املت و کوکو درست میکنم با کلم برگ یا کاهو میخورم امتحان کن خوشمزه هم هست 

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
2738
امضات👍

فدای تو 🥰

فردا صب درست کن بخور نوش جان

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒