2733
2734
عنوان

معجزه ختمو نذر بهتر ازین رو سراغ ندارم معجزه حقیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1094322 بازدید | 17662 پست
سلام خوبم.توچطوری گیانکم😉😁.اتفاقا یهوتوفکرش افتادم باهم بردارم ختم رو.راستی توخودت میخوای این ختم ...

ئآزیزم سوپآسْ بُۆ تُۆ😁بله بیا تاپیک آخر اسی

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید آخرین لایک باشه گلی جون  هرچه زودتر طبق تاپیک آخرم ختم رو شروع کن

سلام عزیزم من ختم ۱۲۴ هزار تا صلوات رو نیت کردم 

۲۴ هزار فرستادم 

الان سه روزی میشه نتونستم بفرستم 

میتونم باز ادامه اش بدم 

سلام عزیزم آره میتونی اما سعی کن بین ختم فاصله نندازی 

ببخشید من ی سوال داشتم 

همون اولش نیت میکنم کافیه یا هربار موقع‌ خوندن باید نیت کنم میشه توضیح بدین چجوریع 

روزی چند مرتبه باید بفرستم؟ تایم مشخصی داره ؟؟

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
و این رو امروز متوجه بشی خیلی بهتر از فرداست چون ما گیر کار دنیامون دقیقا همون گیرهاییست که جلوی رشد ...

ببخشید من ی سوال داشتم 

همون اولش نیت میکنم کافیه یا هربار موقع‌ خوندن باید نیت کنم میشه توضیح بدین چجوریع 

روزی چند مرتبه باید بفرستم؟ تایم مشخصی داره ؟؟

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
ببخشید من ی سوال داشتم  همون اولش نیت میکنم کافیه یا هربار موقع‌ خوندن باید نیت کنم میشه توضیح ...

همون روز اول نیت کنید بنویسید نمیخواد هز روز نیت کنید 

اگه بتونی روزی هزار تا بگید خیلی خوبه ۴ ماه تموم میشه ولی نمیخواد زمان تعیین کنی 

و اینکه تو ایتا گروه هست اونجا عضو بشید از روز غدیر ختم گروهی شروع میشه

بچه ها امشب یکی از چهارشب سال ک در های اسمون بازه دعا کنین..منم دعا کنین 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت