2733
2739
عنوان

شیرازیا یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 25 پست
واااای نگوو پس نمیریم اون سمت چون فردا بارش برف هم هست واسه همین پرسیدم از شیرازیا 

خود شیراز بیا بارونیه احتمالا فردا ولی برف نداریم

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ماهی بیایم؟ اردیبهشت؟خرداد

اردیبهشت بهترین فصله

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2731
چه ماهی بیایم؟ اردیبهشت؟خرداد

اردیبهشت عالیه

لنا؟مامانی؟مامانی من خیلی دلم میخواست تو کنارم باشی خیلی دلم میخواست که شبا با صدای نفسات بخوابم عصرا که بابا مهدی نیست من سرم گرم بازی کردن با تو باشه...مامانی ببخش که ندارمت😭مامانی ببخش ک نشد تو دخترم باشی😔مامانی بیا منو ببر پیش خودت😔از طرف من به خدا و مامان مونا خیلی حالش بده خیلی اینجا تنهاست... مامانی؟کاش از دستت نمیدادم... 
عزیزم ما از جنوب میایم دنبال برفیم 😂

شیراز کلا برف نداره اطراف شیراز شاید بتونی پیدا کنی مث اقلید و اباده و سپیدان و...

2740
عزیزم ما از جنوب میایم دنبال برفیم 😂

راستی دشت ارزن کازرون هم برف اومده ولی خیلی مراقب باشید کلا جاده های کازرون خیلی خطرناکن ایشالا کا بلا دوره ازتون

راستی دشت ارزن کازرون هم برف اومده ولی خیلی مراقب باشید کلا جاده های کازرون خیلی خطرناکن ایشالا کا ب ...

ممنون عزیزم انشالله از همه 

حالا ببینیم چی میشه فردا یه جایی پیدا میکنیم برف ببینیم 😅

ممنون عزیزم انشالله از همه  حالا ببینیم چی میشه فردا یه جایی پیدا میکنیم برف ببینیم 😅

ایشالا💚