2733
2734
عنوان

مادرم بهم حرفی زد که ازش خیلی ناراحت شدم ودلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 18 پست
قسمت بعضی ها واسه ازدواج زوده قسمت بعضی هم دیره هیچوقت نباید حرف دیگران واست مهم باشه همین که خودت پ ...

مادرم فقط ازدواج براش مهم اینکه بری چون من جواب خواستگارامو نه دادم اونم دلیل داشتم میگه تو نمیخای ازدواج کنی درصورتی که اصلا اینطورنیست

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
مادرم فقط ازدواج براش مهم اینکه بری چون من جواب خواستگارامو نه دادم اونم دلیل داشتم میگه تو نمیخای ا ...

تصمیم اول اخر ازدواجت رو خودت بگیر خودت میخوای با ی مرد دیگه زندگی کنی ن اینکه ب حرف مامانت گوش کنی بعد دو هفته دوباره زندگیت ماجرا داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصمیم اول اخر ازدواجت رو خودت بگیر خودت میخوای با ی مرد دیگه زندگی کنی ن اینکه ب حرف مامانت گوش کنی ...

میدونم گلم درست میگی

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2731