2410
2553

اون بهم گفت جلوی خالم تو که دیگه شوهر گیرت نمیاد ونمیخای ازدواج کنی همیشه جلوی بقیه طوری وانمود میکرد که من نمیخام ازدواج کنم ازش بدم میاد ازهمهشون کاش خداصدای قلب منو میشنید

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
مگه چه مشکلی داری این حرفومیزنه

خودمم نمیدونم فقط نامزدبودم جداشدم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

قسمت بعضی ها واسه ازدواج زوده قسمت بعضی هم دیره هیچوقت نباید حرف دیگران واست مهم باشه همین که خودت پیش خودت ارزش قائلی کافیه ؟اگه میخوای ب حرف مردم باشه یا ب  حرف فامیل هیچوقت پچ پچ کردن تمومی نداره اهمیتی نداشته باشه واست

چندسالته

۲۵

2706