2733
2739
عنوان

دخترا این انگشتر قشنگه؟الان گرفتمش😅

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 38 پست
ببین کوچیکش نکن خود زرگری ها چسب دارن توشو یکم چسب بزنه سایزت میشه🌺

حالا انگشت ۳ باشه چی میشه مگعع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
اخ اخ خواستم بگم من بدعکس گرفتم...گفتم شاید بگن ن کلا زشته ربطی ب عکاسی نداره😅🧡🧡معلومه ک طلا شناس ...

من خودم یه سبک دیگشو دارم🌼

دقیقا اونم ۶ گرمه من ۸۸۰۰ گرفتم

اینا همیشه شیکن عزیزم🌺🌺🌺

دقیقااااا خیلی بد عکس گرفتی😅❤️

حتی اصلا توعکست برقم نمیزد😅❤️

ولی خیلی تودستت قشنگه مبارکت باشه😍❤️

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا انگشت ۳ باشه چی میشه مگعع

هیچی چون گفتی گشاده بهت گفتم

منم خودم تو انگشت سوم هم میندازم

اتفاقا بیشتر به چشم میاد 🌼❤️🌼

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
من خودم یه سبک دیگشو دارم🌼 دقیقا اونم ۶ گرمه من ۸۸۰۰ گرفتم اینا همیشه شیکن عزیزم🌺🌺🌺 دقی ...

میشه عکسشو بزاری قشنگم؟🧡

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
2731
میشه عکسشو بزاری قشنگم؟🧡

تو گاوصندوقه بخدا❤️

ولی یدونه عکس دارم تودستمه خیلی دوره

الان زوم میکنم اسکرین میگرم برات میفرستم❤️

دیدی عزیزم ؟؟؟؟ ❤️🌼

2740