2733
2739
عنوان

یه خاطره از پسری که دلمو برد...!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 72 پست
وای منم اینطوری میشدم باور کن انگار عمدا اینکارو میکردن با نگاه طرفو جذب میکردن بعد یبار یه پسره جای ...

😂😂ایی وااییی

اخه نامرد تو ک زنو بچه داری چ مرگته لبخند میزنی ب ادم😂

برا تو ی لبخنده برا ما تا اونجا ک کنارعم تو حیاط نوه هامونو نگا میکنیم میره😂

این پسرا کرم دارنا😂با این کارشون دخترا کلی شکست عشقی ذعنی تجربه کردن😂ایششش

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم اینطوری میشدم باور کن انگار عمدا اینکارو میکردن با نگاه طرفو جذب میکردن بعد یبار یه پسره جای ...

راستییی اسمت کلیی وایب مثبت بهم دادد

با تمام وجودم عاشق اب پریا بودم و هستم و عاشق اون تایمی ک برای اولین بار پخش شد و خاطراتش

واقعا کلی حس خوب میده بهم و هیجوقت از دیدنش سیر نمیشمم🥺😍

پشت هر آدمی یه داستانه   و    پشت هر داستانی یه آدم...🌱ساده عبور نکن از دنیایی که فقط یکبار تجربه اش میکنی🍃🧡
2731
راستییی اسمت کلیی وایب مثبت بهم دادد با تمام وجودم عاشق اب پریا بودم و هستم و عاشق اون تایمی ک برای ...

ای جونم😘😘😘.چقدر باهوشی ماشالا که فهمیدی.پسرم که به دنیا اومد نوزاد که بود کولیک داشت شبا تا صبح تنهایی بیدار بودم چون گریه میکرد بعد یه مدت آب پریا رو میدیدم پسرمم رو پاهام بود همون موقع ها عضو شدم.جونم خیلی خوشحال شدم که بالاخره یکی متوجه اسمم شد

راستییی اسمت کلیی وایب مثبت بهم دادد با تمام وجودم عاشق اب پریا بودم و هستم و عاشق اون تایمی ک برای ...

خودمم خیییییلی دوسش داشتم دو بار از اول تا آخر دیدمش.تمومم که میشه ناراحت میشم

ای جونم😘😘😘.چقدر باهوشی ماشالا که فهمیدی.پسرم که به دنیا اومد نوزاد که بود کولیک داشت شبا تا صبح ت ...

نه نه اشتباه گفتم بعد یه مدت که پسرم بزرگتر شد عضو شدم ولی باز به یاد ابرک تو آب پریا این اسمو گذاشتم

ای جونم😘😘😘.چقدر باهوشی ماشالا که فهمیدی.پسرم که به دنیا اومد نوزاد که بود کولیک داشت شبا تا صبح ت ...

😘😘❤️قربونت بشم من عزیزممم

اخییی🥺❤️اون دوره حتما سخت بوده برات ولی خب با اون فیلم تونستی بگذرونیش و الان هم شده ی خاطره ک با فکر کردن بهش ی حس و حال خاصی میاد تو ذهنت،اررره من تا تو اعلانام اسمتو دیدم کلی ذوق کردم و یهو کل اون خاطرات از جلو ردم گذشت🥺

ایشالا ک همیشه حال دلت خوب باشه و کلی خاطره خوب یسازی یا پسرت عزیزکم❤️🌱

و این انرژی مثبتی ک امشب ب من دادی صدها برابرش ب خودت برگرده😘❤️

2738
نه نه اشتباه گفتم بعد یه مدت که پسرم بزرگتر شد عضو شدم ولی باز به یاد ابرک تو آب پریا این اسمو گذاشت ...

ابرکم جانکم🥺❤️🌱 واقعاا خیلی قشنگ بود دم مرضیه برومند گرم ب خاطر اون سریال

😘😘❤️قربونت بشم من عزیزممم اخییی🥺❤️اون دوره حتما سخت بوده برات ولی خب با اون فیلم تونستی بگذرونیش ...

نشی عزیزی نازنین دختر.ای جونم ممنونم قشنگم بخاطر دعای قشنگت.الهی خودتم بهترینها نصیبت بشه.خودتم ماشالا خوش انرژی هستی😘😘😘😘

نشی عزیزی نازنین دختر.ای جونم ممنونم قشنگم بخاطر دعای قشنگت.الهی خودتم بهترینها نصیبت بشه.خودتم ماشا ...

😍😍❤️😘بوس بهتت عزیزمم،مررسی🥰🧡🌱

وای صدای بهناز جعفری پیچید تو ذهنم😊آره بخدا.واقعا دمش گرم.دم خودتم گرم💕💖💕

❤️❤️❤️🥰