2703
2553
عنوان

یه خاطره از پسری که دلمو برد...!!

1092 بازدید | 72 پست

چند سال پیش که مجرد بودم با دوستم رفته بودیم شمال برگشتنی سوار اتوبوس شدیم یهو یه پسر خوشگل خوشتیپ خوش هیکل جذاب خلاصه کراش اومد نشست تو صندلی یه نفره کنار من ، یعنی من و دوستم که دیدیمش یهو خودمونو جمع جور کردیم صدای قلبمو میشنیدم !! ماشین که راه افتاد دیدم پسره هم حواسش به منه ، از پنجره نور میزد به چشم من بلند شد پرده رو کشید نشست دوباره نگام میکرد بعد یه بسته بادوم زمینی باز کرد به ما تعارف کرد ، بعدم همش نگاهمون بهم میفتاد بهم لبخند میزدیم ، خلاصه من از خود بیخود شده بودم که این الان سر حرفو باز میکنه و یه حرکتی میزنه ، داشتم مدل لباس عروس و اسم بچه مونو انتخاب میکردم که یهو راننده گفت رسیدیم فلان شهر اونم کوله شو برداشت پیاده شد رفت 😐

دیگه اون آدم سابق نشدم ، هرجا هستی بدون کارت درست نبود🫠

متاهل هستم

دوستان سلام 

نرم افزار کارنت توی هر زمینه ای برای شما شغل داره 

خانم خانه دار،دانشجو،دانش آموز

برای هر رده سنی شغل مناسب داره

(عکاسی،حسابداری،بسته بندی،تایپیست و...)

تازه اگر ثبت نام هم بکنی و کد معرف منوبزنی مبلغ ۵۵ هزار تومان کیف پولت شارژ میشه و میتونی برداشت کنی

فقط کافیه کارنت رو دانلود کنی و مشخصاتتو وارد کنی

و کد منو بزنی:861053057

فقط حتما توجه داشته باش که اگر همینجوری وارد برنامه بشی کیف پولت شارژ نمیشه

فقط با کد معرف شارژ میشه

کیف پول شما مبلغ ۵۵ هزار تومان شارژ میشه و کیف پول من ۱۰ هزار تومان

امتحانش ضرری نداره ❤️

موفق باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ای جان🤣

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2714
2706