2733
2734
عنوان

بچه هاا دعا کنید واسم میخوام زایمان کنم😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 45 پست

مبارک باشه ایشالا ک قدمش خیره

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشاالله به سلامت زایمان کنی و نی نیتو بغل بگیری  منم دعا کن عزیزم  دعا کن خدا به وقتش ب ...

چند وقتشه ؟؟» شاید سردیش کرده دختر منم دوماهش بود خیلی بالا میاورد در حد سه تا چهار سی سی با قطره چکون بهش نبات داغ دادم خیلی خوب شد یا عرق نعنا با نبات و کمی آب تصفیه در حد دو ه سه قاشق بزار رو گاز یه جوش بخوره تا اگه میکروبی داره از بین بره بعد بهش بده خیلی زود خوب میشه خودتم راحت میشی 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2731
خرما فردا موش نشه . هم اگه الان داری .. هم بعد از زایمان .. 

عزیزم سزارینه نباید چیزی قبل عمل بخوره و بعدشم تا وقتی اجازه ندن نباید چیزی بخوری  من ۱۰ صبح زایمان کردم  تقریبا ساعت ۷ شب برام چاییی عسل اوردن تاقبلش اجازه خوردن و تکون خوردن نداشتیم 

برامنم دعاکن نی نیم خیلی بالامیاره تاهمین الان گریه کرد دیگه باسنم چسبیده ب فرش بس تکون دادم

من برای جواب به شما اشتباهی یه بنده خدا دیگه ریپلای زدم پست م رو بخون

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
خرما فردا موش نشه . هم اگه الان داری .. هم بعد از زایمان .. 

چرا باید خرما فردا موش بشه؟🤔شوخی کردم🤭🖐🏻

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
براتون آیه الکرسی خوندم ان شاالله مشکلتون حل بشه

فداتشم انشالله حاجت روابشی😘

دختر کورد 😍عاشق خیاطی اسفندماهی با زندگی پراز پستی بلندی تاپیکای که نذر صلوات بود تگم کن 😘
چند وقتشه ؟؟» شاید سردیش کرده دختر منم دوماهش بود خیلی بالا میاورد در حد سه تا چهار سی سی با قطره چک ...

2ماهشه عزیزم چن وقته بالامیاره دکترم بردمش 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2ماهشه عزیزم چن وقته بالامیاره دکترم بردمش 

باورکن از سردی هست دختر منم بخدا دوماهش بود اینقدر بالا میاورد ببخشید از بینیش هم میزد بیرون دوبار در روز یک بار نبات داغ شبم عرق نعنا به روشی که گفتم دادمش خیلی خوب شد .ببین هر چیز در حد کم سه چهار سی سی مشکلی پیش نمیاد فقط حواست باشه نبات داغ خیلی شیرینه ممکنه بپره تو گلوش با احتیاط بهش بده 

سلااام زایمان کردی

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)