2737
2739
عنوان

خدایا خستم حاجت منم بده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 38 پست
ایکاش خواسته ام چیزی بود که می‌تونستم رهاش کنم اما خب نمیشه و من برای بدست آوردنش شب و روز دعا میکنم ...

خدا همين الانم بهت رحم داره چون رحم خدا كه اينطوري نيست به رحم بياد . رحمت عام خدا شامل همه هست ! يه روزي خودت به نتيجه ميرسي كه بايد ولش كرد . نه به آن منظوركه ديگه اون خواسته رو نداشته باشي ... بلكه اين چسبيدن به خواسته رو نبايدداشت . . . بايد به خدا اعتماد كني كه يه روزي باب دل تو انجام ميشه خواسته ت ، ولي نبايد بگي همين الان . شايد اگه رهاش كني همين چند دقيقه بعد براورده بشه ولي اگه بچسبي و هي بي تابي كني تا يه سال ديگه هم نشه .... كلا براي طلب حاجت نبايد زمان تعيين كنيم ... خدا مهربانتر ، بيناتر ، شنواتر و قادرتر از اوني هست كه خواسته بنده ش رو نبينه ، ندونه و نده . اين ما هستيم كه با عجله كردنمون ، استجابت رو به تاخير ميندازيم ... اصلا يك اصل اينه كه صبوري رو ياد بگيريم . نه صبري كه فكر ميكنيم ما داريمش! ماها اصلا عجول آفريده شديم مگه اينكه ياد بگيريم صبور باشيم توكل كنيم اميدداشته باشيم و اعتماد كنيم به قدرت و رحم لايزال الهي.بگو باشه خدا جونم اصلا هرچي تو ميخواي ، من دم نميزنم . باشه حالا كه تو ميخواي نشه منم نميخوامش .... گريه كن ،با خدا از اين طريق درددل كن از رو بيچارگي و ناتواني بگو تسليم ! هر چي تو بخواي! با گريه با اشك ، اه ، ناتواني ، بگو من كه قدرتي از خودم ندارم كه كاري براي خودم بكنم ، تو هم كه نميخواي بشه ، باشه ، من ميگذرم و اون خواسته رو نميخوام ، ولي...... سير سير گريه كن ... و تو دلت همچنان اميدوار باش ....

از خدا طلب ميكنم به ارزوي قلبيت برسي ولي قبلش،.... تسليم بشي...!😌

در كمال تعجب ميبينم ، تماااام نگرانيهايم بيخود بود !!!!!!!سالهاااارا در حسرت ، روزهاااا را در نگراني گذراندم  در حاليكه ميتوانستم دوست بدارم و لذت ببرم  
منم با حرفات دلم گرفت برات دعا مردم به حق آبروی حضرت زهرا جاجت روا بشی و به خواستت برسی  برای ...

عزیز دلم ببخشید ، دعا میکنم معجزه زندگیت به زودی اتفاق بیوفته و از ته دل خوشحال بشی 🤲❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا همين الانم بهت رحم داره چون رحم خدا كه اينطوري نيست به رحم بياد . رحمت عام خدا شامل همه هست ! يه ...

ممنون عزیزم حرف های قشنگی زدی ، من همین الآن هم همه چیز رو سپردم بخودش چون واقعاً چیزی نیست که براش تلاش کنم ،همه چیز دست خودشه ، دلش بخواد میده دلشم نخواد زجه هم بزنم بیفایده است فقط با گریه و طلب خواستم آرومتر میشم و سعی میکنم افسرده نشم

ممنون عزیزم حرف های قشنگی زدی ، من همین الآن هم همه چیز رو سپردم بخودش چون واقعاً چیزی نیست که براش ...

اين دل و اون دل نكن ، احساس كن رسيدي به خواسته ت ، سرت براي خدا پايين باشه ، هر لحظه كارهايي انجام بده كه مطلوب خداست ، واگه آهي ، ناله اي هست دروني باشه ضجه نزن كه خدا خوشش نمياد و در عوض اميدت به وسعت اقيانوس بيكران رحمت و قدرت و مغفرت الهي باشه.

تجربه م بهم ميگه ، هر وقت اعتماد به اندازه اي  شد كه خودت رو ول كردي و طوري رفتار كردي كه پيشاپيش تو راضي و خدا راضي ، معجزه آغاز ميشود.....

خودت هم حس و حالت خيلي قشنگه .... برات خوشحالم كه ايمانداري!😌

در كمال تعجب ميبينم ، تماااام نگرانيهايم بيخود بود !!!!!!!سالهاااارا در حسرت ، روزهاااا را در نگراني گذراندم  در حاليكه ميتوانستم دوست بدارم و لذت ببرم  
2728

ممنون عزیز دلم ❤️ من خیلی چیزا رو از خدا دارم ،توی زندگی شخصیم مشکلات داشتم اما باز صبر کردم و دلم به داشته هام خوش بود تا نداشته هام .اما این خواسته من فقط مربوط به من نیست من با ایمان کامل دعا میکنم و میگم کار خدا بی حکمت نیست،اما مهم شخصی هست که براش دعا میکنم اگه اون تلاش نکنه و نا امید بشه همه چیز خراب میشه،من از خدام می‌خوام طعم زیبای زندگی رو بهش بچشونه تا متوجه بشه خدا دوستش داره، تا بدونه هر کار خدا حکمت داره.از خدا می‌خوام قوی باشه 🤲🙏

می‌دونی بعضی از حاجت ها تلاش آدم توش دخیله مثلاً من بشینم غصه بخورم پول ندارم و دعام نمی‌گیره این غیر منطقه آدم زنده باید برای معاش خودش تلاش کنه و بالاخره نتیجش رو میبینه، مثلاً من خودم بعد دو بار رد شدن توی مصاحبه یه آزمون استخدامی باز تلاش کردم و یکسال دیگه خوندم و گفتم حتماً قسمتم نبوده سال های قبل قبول بشم، اما بعضی چیزها مثل روابط خانوادگی ( مثلاً درگیری خواهرا و برادرها باهم یا با مامان و بابام) ، قهر، دلخوری ،سرد شدن روابط ،بیماری اینا چی من که توی هیچ کدوم از اینها تسلط ندارم ، باید چکار کنم. دلم میگیره خب دوست دارم همه خوش باشن، شادی باشه ، خوشحالی باشه، با هم خوب باشن ،دوست دارم پدر و مادرم غصه نداشته باشن

اين دل و اون دل نكن ، احساس كن رسيدي به خواسته ت ، سرت براي خدا پايين باشه ، هر لحظه كارهايي انجام ب ...

عزیزم ببخشید سرت رو درد آوردم، من آدم بی ایمانی نیستم اما صبرم کمه 

عزیزم ببخشید سرت رو درد آوردم، من آدم بی ایمانی نیستم اما صبرم کمه 

همه ما اينطوريم عزيزم . همه ي ما بي صبريم ، بي تابي ميكنيم . براي رسيدن عجله داريم ، ترس از دست دادن داريم ، ارزوها و روياهايي داريم ...... 

اين كاملا طبيعيه ، اما در كشاكش مسائل ، وقتي دستت نميرسه كاري براي خودت بكني و درد همچنان وجود داره .... ناگزيري تسليم بشي ، ناگزيري قبول كني و كم كم ياد ميگيري هميشه در حال توكل باشي .... 

2740

[QUOTE=267050188]می‌دونی بعضی از حاجت ها تلاش آدم توش دخیله مثلاً من بشینم غصه بخورم پول ندارم و دعام نمی‌گیره این غی ...[ 

بايد خودت جدا جدا با همه شون خوب باشي ، حالشون رو بپرسي ، همدلي كني باهاشون.بايد اعتماد بنفس خودت رو بالا ببري و باهاشون ارتباط بگيري ... تنها كاري كه آدم براي عزيزان ش ميتونه انجام بده اينه كه پذيرش داشته باشه . همه رو همانطور ي كه هستن قبول كنه و بهشان محبت داشته باشه كنار درددل مامان بشينه ، مرهم بابا باشه . سنگ صبور برادر و دوست و يار خواهر . فقط ميتوني وسعت قلب خودت رو بيشتر كني . بايد گشايش و سعه صدر خودت رو بالا ببري