2733
2739
عنوان

۲۵ کیلو لاغر کردم، سلامت هم شدم. بیاید بگم چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 17755 بازدید | 113 پست

استارترمرسی ازتوضیحات کاملتون حتما فردانکته برداری میکنم وانجام میدم ولی من ،قسمت اب قلم متوجه نشدم ۱۰ساعت داخل زود پز خودقلمم آب میشه ؟بایدبه چه صورت دربیاد؟

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
استارترمرسی ازتوضیحات کاملتون حتما فردانکته برداری میکنم وانجام میدم ولی من ،قسمت اب قلم متوجه نشدم ...

خواهش میکنم عزیزم، نه استخوان آب نمیشه، عصاره و مواد مغذیش درمیاد توی آبش، مثل آبگوشت تقریبا.

بعد از زمان پخت استخوانش بنداز دور، آبی که مونده رو روزی حدود یک لیوان بخور.

وقتی یخچال گذاشتی آبش مثل ژله، سفت و ژلاتینی میشه. که موقع خوردن گرم میکنی، مایع میشه.

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.همه رو خوندم.راستش زیاد برام مقدور نیست هر روز پروتیین و گوشت مصرف کنم.ممکنه روز در میان بشه.می ...

وقتی کربوهیدرات رو کم میکنی حتما تاثیرداره، ولی میزانش بستگی به بدنت داره، امتحان کن. انشالله به نتیجه ی دلخواهت میرسی.

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
2731
وقتی کربوهیدرات رو کم میکنی حتما تاثیرداره، ولی میزانش بستگی به بدنت داره، امتحان کن. انشالله به نتی ...

مرسی😍

خنده بر لب میزنم تا کس نداند غم من وگرنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت☺️
وقتی کربوهیدرات رو کم میکنی حتما تاثیرداره، ولی میزانش بستگی به بدنت داره، امتحان کن. انشالله به نتی ...

خوندم عزیزم باروشت میرم جلو انشالله که من ۶۰ کیلو بشم ۲۲کیلو کم کنم دعا به جونت میکنم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰

لطفا لایکم کنید 

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨
تا الان ورزش رو امتحان کردی . من با پیاده روی و ورزش دوازده کیلو کم کردم تو دو سه ماه

رژیمم داشتی عزیزم؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2738

قراربودتوضیح بدیدخوراکی وعده های غذایی رو؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻