2733
2739
عنوان

سزارین با بی حسی بهتره یا بیهوشی؟؟

10586 بازدید | 58 پست
سلام به همه مامانای گل..
از اونایی که تجربه سزارین رو دارن می خوام لطفا مشکلات یا رضایت خودشون رو از شیوه ای که سزارین شدن - بی حسی یا بیهوشی - اینجا مطرح کنن. تا بقیه دوستان از جمله خودم استفاده کنیم..... ممنون از همه
من موقع فرزند اولم سزارین به روش بیهوشی شدم.
از نظر احساسی: اصلا حس خوبی نداشتم اولا چون موقع به دنیا اومدن بچه بهوش نبودم بعدشم موقع به هوش اومدن خیلی ناراحت و اذیت بودم یه نوع استرس داشتم. مثل اینکه دوست نداری بخوابی ولی شدیدا خوابت بیاد.
از نظر عوارض: عارضه خاصی نداشت
از نظر درد: تقریبا تا یک هفته مسکن مصرف می کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بی حسی داشتم اصلا هیچ دردی نداشتم تازه لحظه ای که نی نیم که بدنیا اومد صداشو شنیدم اونو اوردن پیشم دیدمش واقعا لحظه فراموش نشدنی بود که با بیهوشی این چیزارونمیشه حس کرد
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
ولی بی حسی یک حسنی که داره اینه که بچه را خودت اول میبینی
من اون زمان که بیهوشی کامل را انتخاب کردم چون میگفتن تو بی حسی کمر درد و سردرد میگیری ولی خیلیها را دیدم که با بی حسی بودن و مشکلی نداشتن.
2740
سلام
من سزارین بیهوشی بودم خیلی دیر بهوش اومد
البته اولش آمپول بی حسی زدن ولی بی حس نشدم مجبورا بیهوشم کردا
سه ساعت تو ریکاوری بودم
بعد بهوش اومدن حالت تهوع داشتم
تا چند ماهم بی خواب بودمنمی دونم از ماده بیهوشی بود یا هورمون......
ولی سه تا زن داداشام که بی حسی بودن کلا ازکمردرد می نالن
دکتری که میخواست آمپولو توکمرم بزنه خیلی ترسیدم گفتم نمیشه بیهوش کنین...گفت خودت بعدا میفهمی که اینطوری هم برای خودت بهتره هم بچه....واقعا هم همین بود
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
به نظر من بی هوشی- اخه من 6 ماه پیش سزارین کردم اول می خواستن بی حسم کنن آمپول تو کمرم زدن ولی بی حس نشدم ,بدنم طوری بود که بی حس نشد بعدش سریع بی هوشم کردند اما بعد از عمل به خاطر بی حسی که به کمر م زده بودند تا 2 هفته کمر درد داشتم اما بی هوشی نه معده درد داشتم نه چیزی . آخه من 2 تا شو امتحان کردم
من اصلا نه موقع آمپول زدن دردی حس کردم نه بعدازاون
2706