2737
2734
عنوان

سزارین با بی حسی بهتره یا بیهوشی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10586 بازدید | 58 پست
نه عزیزم اصلا دردی حس نکردم دکترگفت آمپولش خیلی نازکه اصلادردی نداره
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدون شک بی حسی. اگه دکتر بیهوشیت خوب باشه آمپول بی حسی رو عالی می زنه . سوزنش فوق العاده باریکه و اصلاااااااا حسش نمی کنی. من که خیلییییییی راضی بودم و بعدش با رعایت اصول که تا 12 ساعت سر نباید روی بالش باشه و زیاد سر رو اینور اونور نکنیم هیچ مشکلی برام پیش نیومد. النم دخملم یک سال و 3 ماهشه. ایشالا که زایمان خوبی داشته باشی.
2728
من بچه اولم بیهوشی بود هیچی نفهمیدم
بچه دوم بی حسی بود اونم مشکلی نداشتم آمپولش هم درد نداشت
ولی موقع به دنیا اومددن بچم صداشو شنیدم بییییییییییینظیییر بود
از نظر درد ومشکل وعوارض باهم فرقی نداره
2740
تا به حال نتایج نظر سنجی مساویه :
3موردشکایت از بیهوشی: mam-رکسانا- کازیوه
4مورد رضایت از بیهوشی: مامان آرمین- گل یاس-بهار-lili
3موردشکایت از بی حسی :گل یاس- گیسو-lili
4موردرضایت از بی حسی: کیاناز - شهره- مامان ساینا- بهار
البته جای خوشحالیه که رضایت ها بیشتره.
واای من خیلی میترسم از هردوش اصلا نمیدونم چهکار کنم. شنیدم سزارین بیحسی بعد از چند سال کمر درد میگیری و همیشه همراهته حالا نمیدونم تا چه اندازه صحت داره. مامان گلا تورو خدا بگین کدوم بهتره یه ذره استرسمون کم بشه.
سلام دوستان. بی حسی مزایای زیادی داره از جمله دیدن نی نی ها در لحظات اولیه. و معمولا در بیهوشی عمومی امکانش هست مقداری از دارو بیهوشی به نی نی هم برسه و خطر داره. ولی در بی حسی باید خیلی مراقبت کرد و به مهارت دکتر بیهوشی خیلی بستگی داره. من خودم توی یکی از بهترین بیمارستانها سزارین کردم ولی با همه مراقبتها باز سردرد شدید گرفتم. البته من خودم میگرن دارم

البته من یه تجربه خیلی عجیب داشتم که همه کادر پزشکی براشون عجیب بود. من دکتر بیهوشیم خیلی عالی بود چون هیچ دردی احساس نکردم ولی ظاهرا چون من شیمیست هستم و زیاد با مواد شیمیایی تماس داشتم مقاومت بدنم بیشتر از حد استاندارد بود و دقیقا لحظه ای که دکتر با فشار دستش رو تو شکمم کرد من احساسش کردم و از شدت درد داشتم تقریبا می مردم! و با تمام وجودم فریاد زدم!! البته به چند ثانیه نکشید و سریع منو وارونه کردن و مواد بیشتری انگار وارد نخاعم شد! و تا پایان عمل یک پرستار و خود دکتر بیهوشی از پیشم تکون نخوردن و در حالیکه دستامو گرفته بودن باهام حرف میزدن و حتی دخملم که به دنیا اومد زود اوردنش و بعد از تمیز کردنش و بعد از جمع آوری سلولهای بند نافش باز هی می اوردن تا من از لحاظ روحی در وضعیت خوبی باشم

دکتر می گفت در تمام دوران کاریش این اولین باره این اتفاق می افته و کلی ازم شرح حال گرفتن و احتمال دادن به خاطر سالها کار با مواد شیمیایی باشه

تو رو خدا نگران نشید این اتفاق بسیار نادره فقط خواستم اگر شیمیست هستید و زیاد با مواد شیمیایی کار کردید حتما به دکتر بیهوشی بگید
منم سزارین با بیهوشی بودم البته دکتر بیهوشیم ازم نپرسید که چی میخوای بشی ولی عالی بود اصلا اذیت نشدم حتی

بعدش هم که بهوش اومدم خوب بودم فقطبدیش همون ندیدن نی نی لحظه اوله

یکی از زن داداشم با بیحسی بود هنوز بعد از گذشت 6 سال کمر درد داره و خیلی ناراضیه
Lilypie Third Birthday tickers
2706