2733
2734

ی همکار دارم این زن هزارتا رفیق داره 

باهمه میگه و صحبت و پرانرژی هست و زبون میریزه و همه فکر می‌کنند چقدر مردم داره 

شوهرش سرکاره ولی ایشون هرروز برای خودش دلخوشی د مهمونی با یک گروه ایجاد میکنه 

خلاصه شاد و داره زندگی میکنه 

ولی ی درون‌گرا حتی حوصله چندتا آدم نزدیکان نداره و توی خودشه و جامعه روی اینها حسابی نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا موفقیت چی باشه آدمی که هدف داره صبح تا شب دنبال رفیق بازیش نیس یه گوشه تنها میشینه رو پلنش کار میکنه

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2731

طبیعیه که موفق تر باشن

چون الان جامعه،سیاست و اداب معاشرت خیلی مهمه 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
تا موفقیت چی باشه آدمی که هدف داره صبح تا شب دنبال رفیق بازیش نیس یه گوشه تنها میشینه رو پلنش کار می ...

این دوستم ی پزشکه . مرکز زیبایی و لیزر و پوست داره 

به خاطر این ویژگی مشتری پشت مشری میاد براش این هم یکطرف ماجرا

این دوستم ی پزشکه . مرکز زیبایی و لیزر و پوست داره  به خاطر این ویژگی مشتری پشت مشری میاد براش ...

خوبه اینطوری آخه گفتی شوهرش سرکاره فکر کردم خانه داره

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
نه باهمه بگو بخند و زبون ریزی و توی مردم میجوشه

خوبه این مدلی

اکثر اوقات برعکسه و ب این خاطر هست که درونگرا ها روی خودشون تمرکز بیشتری دارن و بیشترین زمان رو برای خودشون میزارن در ظاهر انگار برون گرا ها موفق ترن تو جامعه اما بیشتر آدمای موفق درونگرا هستن 

البته بستگی به تعریف موفقیت داره برای هر شخص ولی اگه هدف رشد فردی باشه درون گرا ها بهتر عمل میکنن 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
دقیقا . منم خیلی خوشم میاد ولی من نمیتونم

هرکس یه شخصیتی داره دیگه مثلا خودم تو یه جمعایی برونگرام تو یه جمعایی درونگرا کلا بسته به طرف مقابلم رفتارم تغییر میکنه😁

اکثر اوقات برعکسه و ب این خاطر هست که درونگرا ها روی خودشون تمرکز بیشتری دارن و بیشترین زمان رو برای ...

رشد فردی خب اکی ولی بعدش باید توی جامعه توی روابط بهره وری داشته باشیم . اینها خوب از پسش برمیان