2737
2734
عنوان

سزارین با بی حسی بهتره یا بیهوشی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10586 بازدید | 58 پست
تا به حال نتایج نظر سنجی اینه:
3موردشکایت از بیهوشی: mam-رکسانا- کازیوه
6مورد رضایت از بیهوشی: مامان آرمین- گل یاس-بهار-lili -ساناز مانی- خاطره
3موردشکایت از بی حسی :گل یاس- گیسو-lili
6موردرضایت از بی حسی: کیاناز - شهره- مامان ساینا- بهار -maral- memol
از همه مامانایی که توی نظرسنجی شرکت کردن و تجربه هاشون رو مطرح کردن ممنونم. ولی هنوز تعداد امار برای تصمیم گیری کافی نیست . ضمن اینکه دقیقا پیشنهاد کننده های هر دو روش بی حسی و بی هوشی تعدادشون یکیه. در واقع تردید من یکی بیشتر شد!!!!
ولی خب الحمدلله تعداد رضایت ها بیشتر از شکایت هاست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من چون خیلی می ترسیدم بیهوشی گرفتم. هرچی هم دکتر بیهوشی اصرار کرد که اسپاینال کنم بشم قبول نکردم. الان هم راضیم.
ولی من با وجود بیهوشی باز هم بعد از عمل اومدن شکممو فشار دادن. واااااااایییییییییی
Lilypie Premature Baby tickers
تا به حال نتایج نظر سنجی اینه:
2موردشکایت از بیهوشی: mam-رکسانا
8مورد رضایت از بیهوشی: مامان آرمین- گل یاس-بهار-lili -ساناز مانی- خاطره -diana-مهرنگار
3موردشکایت از بی حسی :گل یاس- گیسو-lili
7موردرضایت از بی حسی: کیاناز - شهره- مامان ساینا- بهار -maral- memol-sama
2740
خواهر من 16 سال پیش به روش بی حسی سزارین شد و اون موقع خیلی راضی بود اما الان که پا تو سن گذاشته میگه خیلی ععوارض داشته و با بالا رفتن سنش این عارضه ها رو بهتر درک میکنه .البته که اصلا زایمان و بچه دارشدن پر از عارضه است و اگه میخواهی عارضه نبینی باید بچه دار نشی و خوب بیخود بهشت زیر پای مادران نیست .
به لطف خدا پسرم به دنیا اومد و الان دقیقا دوماهشه. بالاخره تصمیمم رو گرفتم و به روش بیحسی سزارین کردم . مشکل خاصی شکر خدا ندارم بعدا رو نمی دونم هر چی خدا بخواد . به قول شری بانوی عزیز هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد...... فقط می دونم همین که لحظه به دنیا اومدن نوزادم به هوش بودم و بوسیدمش به دنیا ارزش داره حالا هرچی می خواد بشه می سپارم به خدای مهربون.
الهام(مامان حسین)

1391/3/25 11:36 ب.ظ

بنظر من بیهوشی بهتره من خودم بیهوشی کامل شدم

بیحسی عوارض داره

عزیزم شما از روی چه منبعی داری این حرف رو میزنی شاید بی حسی ظاهرا عوارضش بیشتر باشه ولی بیهوشی وحشتناکه به قول یکی از دوستام تو هر جای دنیا اگر خودت درخواست بیهوشی بدی به عقلت شک میکنند(البته ببخشید)بیهوشی عوارض جبران ناپذیری رو مغز میذاره شک نکنید توشرایط مساوی بیحسی بهتره
تو رو خدا یه کم تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید