2737
2734
عنوان

سفره حضرت رقیه

259 بازدید | 15 پست

سلام بچه‌ها من نذر سفره حضرت رقیه سلام الله علیها دارم. میخام ببینم حتما باید ایام شهادت سفره بندازم یا میتونم مثلا مولودی بگیرم و سفره بندازم؟

مهم نیته و نذرتو انجام بدی

من زندگی خودم را میکنم و برایم مهم نیست چگونه قضاوت میشوم.چاقم,لاغرم,قد بلندم,کوتاه قدم,سفیدم,سبزه ام،همه به خودم مربوط است.مهم بودن یا نبودن رو فراموش کن،روزنامه ی روز شنبه زباله ی روز یکشنبه است.زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت.مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند،برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی،هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند.شاد باش و از زندگی لذت ببر.چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر این سفره پر عشقه من سفرع ک پهن میکنم میشینم زار زار گریه یمکنم...اصن همش روضه اس...دوتاپنجشنبع پهن کن باسد پنجشنبه باشه شهادت و غیر شهادت فرقی نداره..براتوسل هم اصولا روضه اس علی الخصوص ک الان ایام فاطمیه اس...

2740
چقدر این سفره پر عشقه من سفرع ک پهن میکنم میشینم زار زار گریه یمکنم...اصن همش روضه اس...دوتاپنجشنبع ...

نذر دارم برای بارداری وای الان ماه هشت هستم و امکانش رو ندارم چند هفته دیگه هم شهادت نداریم همش ولادته... نمیدونم چکار کنم 

نذر دارم برای بارداری وای الان ماه هشت هستم و امکانش رو ندارم چند هفته دیگه هم شهادت نداریم همش ولاد ...

تو ولادتم میشه روضه خوند ولی خب عزیزم تو شادی اهل بیت باید شاد بود و توغمشون غمگین..میتونی تو شادیشون شاد باشی خیلی فرقی نداره من خودم روضه دوس دارم چون بااسم شاهزاده خانوم رقیه..دلم مراندوه میشه ولی شما جشن توراه ااری نی نی ات میاد اصن بزار بچت ک دنیااومد ولیمه اگر خواستی بدی سفره حضرت رقیه پهن کن فقط ب دونه خرماها توجه کن ...عزیزم ببین تو نذرت چی گفتی دقیقا اخه بعضیا میگن تو سفره حضرت رقیه صاحبخونه باید خاک بزنه تو سرش و شیون کنه و...ب قسم نذرتم بستگی داره اگر روضه مدنطرت نبوده بگبر

تو ولادتم میشه روضه خوند ولی خب عزیزم تو شادی اهل بیت باید شاد بود و توغمشون غمگین..میتونی تو شادیشو ...

میخام سیسمونی ک چیده شد، فامیل همسرم رو ب بهانه سیسمونی دیدن دعوت نکنم چون دوست ندارم این رسم رو... بعد گفتم یباره سفره بندازم و تا میان برای سفره یباره سیسمونی هم ببینن...

عزیز منظورت از دونه خرما چیه؟ 

نه فقط نذر کردم سفره بندازم الان دیدم ظاهراً شهادت امام هادی علیه السلام هم در پیش داریم احتمالا همون موقع بگیرم

میخام سیسمونی ک چیده شد، فامیل همسرم رو ب بهانه سیسمونی دیدن دعوت نکنم چون دوست ندارم این رسم رو... ...

فکر خودت براسیسمونی هم خوبه...میگن خرمایی ک میزاری تو سفره باید دونهوهاشو دربیاری یاازخانوما بخوای ک نندازن دور و همهرو ب اب روان بسپاری....چون متبرک ب اسم حضرت رقیه ان..راستی اگر اسم دخترت میخوای بزاری فاطمه جانا باید بهت بگم فوق العاده خوش سلیقه ای خیلی ب دل من نشست...قدمش پرازخیر و برکت ..نامدارباشه

فکر خودت براسیسمونی هم خوبه...میگن خرمایی ک میزاری تو سفره باید دونهوهاشو دربیاری یاازخانوما بخوای ک ...

عزیزم ممنون از راهنماییت... در مورد اسم هم بخاطر ارادت ب خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها هست و ممنون از انرژی مثبتت... خیلی کم بودن کسانی ک تا این اسم رو شنیدن عکس العمل خوب نشون دادن ولی برای من معنی اسم مهمه ... «ای جانم فاطمه» 

عزیزم ممنون از راهنماییت... در مورد اسم هم بخاطر ارادت ب خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها هست و ...

معزکه اس عزیزم ......اصن حال دل ادم خوب میشه بااین اسم...انشالله دخترت فاطمی بزرگ شه....باید افتخار کنه ب مادر ب این خوش سلیقگی و خوش فکری ...

معزکه اس عزیزم ......اصن حال دل ادم خوب میشه بااین اسم...انشالله دخترت فاطمی بزرگ شه....باید افتخار ...

قربونتون ان‌شاءالله خود حضرت نگهدار فرزندانمون باشن و خدا عزیزان شما. رو هم براتون حفظ کنه... التماس دعا خیلی

2706