2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صورتت لک داره؟

صورتم یه دست نیست 

لک های تیره ی جوش قسمت های مختلف هست 

اما حالت یه حاله ی بزرگ نیست

قسمت های مختلف به صورت دونه عدس لک هست

ولی دیدم که لک های قهوه ای هم کاور میکنه 

کاورش واقعا بالاست 

ولیخوب سنگین نیست که پوست خراب بشه 

من هرروزم ازش استفاده میکنم اوکیع

از عسل بانو بگیر که اصل باشه 

فیکش خیلی زیاده

صورتم یه دست نیست  لک های تیره ی جوش قسمت های مختلف هست  اما حالت یه حاله ی بزرگ نیست ق ...

ممنون عزیزم من هم لک جوش دارم هم لک یه دست دو سه ساله درگیرشم 

مزوو لیزر و...  را امتحان کردی؟  منم درگیرم اما مزو صورت تاحدی خوبه اما اثر ماندگاریش زیا ...

انجام دادم مزو تا حدودی خوب بود اما دوباره جوش میزنم  کیستم دارم یه قرص جلوگیری دکتر داد یه لک بزرگ افتاد پیشونیم

مزوو لیزر و...  را امتحان کردی؟  منم درگیرم اما مزو صورت تاحدی خوبه اما اثر ماندگاریش زیا ...

استی لادر همه رو پوشش میده؟ فعلا تا درمان لک ها یه کرمی میخوام که پوشش بده چند روز پیش رفتم جشن تولد دختر خاله شوهرم نمیدونی همه از این پلنگا که تو خیابونن اما من با این لکه ها خجالت کشیدم منم صورتم تعریف از خود نباشه همه میگن خوشگلی اما این لک ها خودش ادمو به هم میریزه اونا یه کرمایی زده بودن تا شب تکون نخورد 

استی لادر همه رو پوشش میده؟ فعلا تا درمان لک ها یه کرمی میخوام که پوشش بده چند روز پیش رفتم جشن تولد ...

اره واقعا استی لادر خوب پوشش میده

کاورش اینطور هست که هرچی بیشتر بزنی بیشتر کاور میکنه

خوبیش اینه طبیعی هست و تو چشم نیست که کرم زدی

استی لادر  بیشتر از 12ساعت میمونه اما بنظرم پودر فیکس هم باید بزنی که بعد زمان طولانی براق نش ...

آخ از قیمتش

به زمانی خریدمش فکر می کنم ۹۸ 

الان باید خیلی گرون باشه

او قند روزهای تلخ من است 

از نظر من فقط لاکچری کوین... هیچی نمیتونه تکونش بده از روی پوست، کاورش واقعا دومی نداره

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن🤎🖇️یه تتومون نشه؟🦗🤏🏿 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
2706