2733
2739
دوقلوهام زیر 2.5 کیلو هستند و قراره دوشنبه بیان. ?آمپول بتامتازون رو هم زدم به نظرتون میبرنشون nicu..?البته آخر هفته هفته 36 هستم که دکتر واسم تاریخ زده
آمپول زدی دیگه
فکر نکنم دستگاه بخوان
من خواهرم 3 قلو داشت دیگه اوایل هفته 38 یا 39 بود یه روز زودتر از تاریخ سزارین دردش گرفت
دو تا از قل ها 2350 بودن یکی 2250
دستگاه هم نرفتن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بستگی داره اگه خدایی نکرده مشکلی داشته باشن میرن تو دستگاه یا ریه هاشون تکمیل نشده باشه تازه معمولا بچه هایی که زیر هقته ٣٤بدنیا میان میرن اونم همشون نه .ایشالا که احتیاج ندارن.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2740
دختر خاله من سه قلو داشت تو هفته ٣٥زایمان کرد و دستگاه هم نرفتن وزنشون هم ٢_٢/١٠٠_٢/٢٠٠بود
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
فکر نمیکنم به دستگاه نیاز باشه هفته 36 بچه کامله من که امپول هم نزده بودم.فکر خودتو بی خودی درگیر نکن عزیزم
ارامش محصول تفکر نیست بلکه هنر نیندیشیدن به انبوه مسائلی است که ارزش فکر کردن ندارد.