2752
2734
چه شخصیت حقیری داره بی محلی بهترین کاره اصلا نگو. تو آدمی 

متاسفانه نه تنها بامن با بقیه اعضای خانواده شوهرم همین.

ولی متاسفانه مادرشوهرم رو اینقدر رام خودش کرده که اگه مادرشوهرم هرشب بهش زنگ نزنه خوابش نمیگیره

متاسفانه نه تنها بامن با بقیه اعضای خانواده شوهرم همین. ولی متاسفانه مادرشوهرم رو اینقدر رام خودش ک ...

واقعا؟ 

دعا نویسش کیه؟ 😐

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا؟  دعا نویسش کیه؟ 😐

موقعی بردارشوهرم پیداش کرد،خانواده همسرم راضی نبودن برن خواستگاریش با دعوا رفتن،حتی بعد از عقد برادرشوهرم پشیمون شد گفتن نمیخوامش اشتباه کردم،من کلی پادرمیانی کردم گفتم با آبروی دختر مردم بازی نکن از اول خوب فکر میکردی.

حالا شده بلای جون همه و عزیز دل مادرشوهر

2731
موقعی بردارشوهرم پیداش کرد،خانواده همسرم راضی نبودن برن خواستگاریش با دعوا رفتن،حتی بعد از عقد برادر ...

نمیدونم والا چیکار میکنن

به کارما اعتقادی ندارم بعد از اینکه یکی بهم بدی می‌کنه قطع رابطه میکنم و میچسبم به زندگی خودم اونم م ...

دید جالبیه 👏🏻

متاسفانه خیلی مهربونم کسی هم ببینم داره تاوان پس میده کمکش میکنم  پس دنبال پیشرفت خودم باشم به ...

پیشرفت خیلی خوبه

2706