2737
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344829 بازدید | 9350 پست
وای سلام مینی نازممممممممممممممممممممممممممم

فدای تو و نی نی نازتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

مرسی که انقدر مهربونی

دوستت دارم عزیزمممممممممم

Image and video hosting by TinyPic

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حسنی جون عزیز بوسسسسسسسس
ممنون که اینهمه زود جواب ای میلمو دادی .ازت تشکر میکنم. یه بار دیگه زحمت میکشی مطالب رو که پراکنده راجع به باردارشدن نوشتی چه خدادادی چه دارویی چه گیاهی ... همه رو مرتب یه جا بزنی.
ببخشید اذیتت کردم.
توکل و تلاش
2731
سحر جان سلام
در مورد بیماری اندومتریوز سوال کرده بودی.........
خب من البته نمیدونم اندازه و میزان اندومتر تو و ایجاد این اندومتریوز چقدر است. ولی بهتر است که قبل از هر چیز این درمان های عمومی را انجام بدهی. طول درمانت هم 6ماه تا یکسال طول میکشه ولی اگر تمام کارهایی را که میگم انجام بدهی خوب میشوی.
1- رازیانه روزی سه مرتبه دم کن و بخور اگر خونریزی ات شدیده ( در دوران پریود ) در طول این دوران خوردن رازیانه را دم کن.
2- احتمالا باید دیسمنوره هم داشته باشی برای رفع این موضوع در طول قاعدگی زنیان را دم کن و با نبات بخور
3- اسفند روزی 2/1 قاشق چایخوری با آب بخور ( یادت باشه باید قورت بدهی جویده نشود)
4- عرق بومادران روزی یک لیوان بخورچ
7- عسل خوب گیر بیار روزی یک بار با اپلیکاتور واژینال کن
بعد از دو ماه وضعیتت را به من گزارش بده
سایه جان سلام
خیلی خوبه که رژیم غذایی ات را نگه میداری علاوه بر آن این کارها را هم بکن
- اگر تهرانی برو عطاری دانیال شهرک اکباتان ( اگر تهران نیستی بگو خودم برایت پست میکنم ) بگو قطره کیست و فیبروم را میخواهم
- از همان عطاری قرص شماره 723 را بگیر
- آویشن را هر روز سه بار دم کن بخور یادت باشه باید آویشنش درشت باشه نه پودر شده
- در دوران پریود حتما از کسی بخواه کمرت را ( درست پشت رحم ) ماساژ بده خوب و محکم
- از داروخانه قرصی به نام لیور گل بگیر و روزی دو دوز بخور در دوران پریودت هم قطع نکن حتی اگر خونریزی ات زیاد بود
- اگر یبوست نداری روزی یک قاشق چایخوری اسفند رابدون جویدن با آب بخور
سوالی داشتی باز هم بپرس
بیتا جونم سلام
داروهایی که گفتم بخور بی خیال طبیعتت بشو خانم جان........
هر چند که تو الان همه طبایع را قر و قاطی کردی ( تو بیماری های روحی ما گاهی اینطوری میشویم ) ولی طبع اصلی تو سودایی است که گاهی هم به سمت بلغم میکشوندت.
ماچ ماچ
حال و اوضاعت را بیا تو سایت بهم گزارش بده.
2738
سلام بلغی جان .قربون محبتت.من تهرانم .حتما باید از عطاری اکبا تان بگیرم!یعنی جای دیگه ندارند؟آدرس دقیقش چیه؟طرز استفاده قطره و قرص 723 چجوریه؟من رازیانه رو خودم تو خونه آسیاب میکنم یعنی میگی درسته دم کنم؟لطف میکنی اسم قرص را انگلیسی برام بنویسی .ممنون و قدر دان میبوسمت
پروردگارا..... آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران
که به وجد نیاید کسی از نبودنم ....
سلام نسترن جون ...

:دی احساس میکنم کوه کندم بااجازت ...

یه چیزایی میخوام بهت بگم ولی تو مسنجر میگم ... وقت کردی بیا حتما ... کارت دارم

بابا آبروی خودم رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام حسنا جان

من با گل گاوزبان اسطوخودوس سنبله الطیب و چاه کوهی میتونم یه چا ی ارام بخش درست کنم؟ کدوما رو با هم قاطی کنم و چه مقدار؟

اشکال نداره با هم دم بشند؟
راستی موهام هم بدجوری دچار ریزش شده و چون مش کردم خیلی خشک شده ازمایشهام هم مشکلی ندارن چی کار کنم ؟ خیلی نگرانم.
مرسی عزیزم
2706