2733
2734

من اصلا به اون شخص فکرم نمیکردم . متاهلم بچه دارم قصابی دم خونمونه . من اصلا فکرم نمیکردم حتی تو ناخدا گاهم بخدا 

از وقتی تو خواب دیدم از ذهنم بیرون نمیره هی تو ذهنم هی تو فکرمه . چراااا اخه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تادلت بخواد 

خسته ام از خوابای چرت و پرت 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

دیروز تو خواب یه پیرمرد دیدم ک میگف ما نمیتونیم دستاتو بشکونیم وگرن میشکوندیم

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
تو خواب بغلم میکرد همش پیشم بود از وقتی اینجوری دیدم دیدم بهش عوض شده قبلا خیییلی راحت میرفتم ازش وس ...

منم یبار پسر عموی شوهرمو اینجور خاب دیدم ادم خون گرمیه بگو بخند داریم ولی از وقتی اون طو خاب دیدم دیدم عوض شد پیش خودم میگم نکنه بهم نظر داره

در من تیمارستانی قصد شورش دارد

بعد چند مدت فراموش میکنی 

من یه بار خواب دیدم پسر همسایمون میبوسم واییییییییییی

این آدم اصلا بهش فکرم نمیکردم...بدجور تا چند روز نگاهم بهش فرق کرده بود

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
منم یبار پسر عموی شوهرمو اینجور خاب دیدم ادم خون گرمیه بگو بخند داریم ولی از وقتی اون طو خاب دیدم دی ...

چه بد میشه اینجوری  اوندفعه رفته بودم دل مرغ بگیرم اونقدر زبونم گرفت طپق زدم 😆

هفته پیش خواب پسرداییم رو دیدم که هردو مجرد بودیم همش دور و برم میپلکید قشنگ معلوم بود بهم علاقه داره و ...یه دفعه دیدم شوهرم اومد منو برد خونه وقتی بیدار شدم تعجب کردم چون نه بهش حسی داشتم نه بهش فکر کردم اختلاف سنی مون کمتر از یک ساله

فکرمو درگیرکرد بعدش چون یادمه بعد عقدم دیگه نیومد خونه مامانم حتی در حد سلام کردن هم دیگه هم صحبت نشدم باهاش در حالیکه قبلا به محض برگشتن از دانشگاه با خانوادش میومدن خونمون 

روز خاکسپاری مادربزرگم دیدمش از دور یکی روم‌زومه نگاه کردم دیدم اونه ....

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
هفته پیش خواب پسرداییم رو دیدم که هردو مجرد بودیم همش دور و برم میپلکید قشنگ معلوم بود بهم علاقه دار ...

یعنی هرکی رو تو خواب میبینی بهت فکر میکنه . بخدا نمیدونم از وقتی خواب این همسایه مونو دیدم یجوری شدم همش دوست دارم بهش فکر کنم بهم ارامش میده فکر کردن بهش یا دیدنش .چیکار کنم از ذهنم بره بیرون 

یعنی هرکی رو تو خواب میبینی بهت فکر میکنه . بخدا نمیدونم از وقتی خواب این همسایه مونو دیدم یجوری شدم ...

اگه دیگه نری مغازش فراموش میکنی

من الان چون پسرداییم رو نمیبینم فوقش یه ساعت ذهنمو درگیر کرد در حدی که گفتم نکنه بهم علاقه داشته بعدم یادم رفت 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706