2733
2734
عنوان

نامزدم منو نمیخواد😔میخواد مجبورم کنه ب جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 113663 بازدید | 913 پست

ولی قبول دارید که با هوش ترین ادما بزرگترین فریب ها رو میخورن تو زندگی 

اخه دختر نخبه با این هوش چرا خام ظاهر شدی 

چرا همه چیتو پای این مرد ریختی 

وقتی میشه حضرت فاطمه گونه رفتار کرد که یک حضرت علی طرف حسابت باشه 

نه تو لین جامعه که الان باید بیشتر از مذهبی نماها بترسی تا اینکه ... 

انگارآیه نازل شده بود چقد آدم عصبی میشه حیف هوش وزحمتت نبود استارتر؟؟؟؟

مشکل از خانواده است در اصل

سنی نداشته برا شوهر کردن

من دانشجو بودم خواستگار خوب داشتم بابام گفت درس که تموم شد بعدا.بهم گفت ممکنه بگه نخون.

تو بخون.بعد اگر کسی نذاشت نرو سر کار.ولی هر وقت بخوای بری مدرکت هم داری

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی قبول دارید که با هوش ترین ادما بزرگترین فریب ها رو میخورن تو زندگی  اخه دختر نخبه با ای ...

دختر بچه سنی نداره

پدر مادر نباید با یه سکه راضی میشدن

پیغمبرم باشه لاقل عرف شهرتون بگیرید

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
مشکل از خانواده است در اصل سنی نداشته برا شوهر کردن من دانشجو بودم خواستگار خوب داشتم بابام گفت در ...

آره دیگه اوناهم مقصرن ،،،راهنمایی،نکردن،طرفداریشو نکردن

الانم اینجور

این بچه است،،خانوادشم ؟ظاهروبین،و ناپخته ان متاسفانه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2731
اوو چه اداهاداشته بچهابیچاره هم پدرهم مادرشونواز دست دادن،طفلکیا چقد تظاهر داشته وتوخالی بوده خدام ...

نبخشیدن حتی قطع رابطن 

حتی دخترش میگه حیف که اینقدر حریم براش نگه داشتم و بچهامو به طرز گفته ی اون تربیت کردم چقدر سختی دادم به همسرمو بچهام به خاطر رفتارای این پدر توخالی ..‌

واینکه میگفت یبار وقتی سرزده میره خونه مادرش میبینه مادرش مثه ابربهار گریه میکرده وقتی دخترشو میبینه سریع خودشو جمعو جور میکنه هرچی ازش پرسیده چیشده جواب نداده ...

میگفت مادرم از این پدر برامون بت ساخته بوده  به خاطر همین همیشه حرف پدر حکم بوده تو خونه مثه نظامیا 

هیچ وقت کارای پدرشو لو نداده بوده براهمین دخترش شوکه هست هنوز 

نبخشیدن حتی قطع رابطن  حتی دخترش میگه حیف که اینقدر حریم براش نگه داشتم و بچهامو به طرز گفت ...

اووف لعنت کمشه خداجزاشوبده،هروقت خدا بود وتاوانشوداد بهم بگو

خدادل بچهاشوآرام کنه بهتر قط رابطه ان وروح مادرمظلومشون شادباشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

اسی چرا اینهمه پرسیدن رابطه کامل داشتی یا نه جواب ندادی؟ بعد اینکه شوهرت از این جانماز اب کشا هس ادعای دین و ایمان دارن 

بعد اینقد التماسشو نکن 

دیدی قهرتون داره میشه یکماه اصلا به درک زنگش نزن 

تا خودش بیاد 

برات مهم نباشه

دختر بچه سنی نداره پدر مادر نباید با یه سکه راضی میشدن پیغمبرم باشه لاقل عرف شهرتون بگیرید

گاهی وقتا دخترا به خاطر یه عشقو عاشقی خانواده رو هم خام میکنن 

در اصل هم خود دختر خانم و هم خانواده خامی کردن 

که گناهی ندارن چون معلمو این خانواده کاملا با حجب و حیا و بی شیله پیله هستن  که فکر کردن این فرد هم مثله خودشون هست 

ادم دریده نبودن که تشخیص بدن 

سلام 

آسی من‌شما تعریف کردی یاد خودم‌و همسرم‌افتادم‌ تمام پیام ها تو‌خوندم ، رابطه ما هم مثل شما بود قهرای طولانی از سمت همسر  و .... 

وقتی فهمیدم شوهرم با چه رفتار یا حرفهایی از سمت من بهم میریزه من خودمو تغییر ندادم چون اشتباه نمیدونستم کار هامو اما اول از همه کاری کردم‌که دیگه بهانه قهر دستش ندم و من هم روشمو عوض کردم با چیزی که شبیه غر یا نق به نظرمیومد دیگه منظور و هدفمو نمیرسوندم بهش  چون با قهر روانم بهم میریخت 

من همین رو میدونم که توی یک رابطه فقط یک طرف مقصر نیست و هرچند کم حتی یک درصد طرف مقابل هم میتونه مقصر باشه  الانم شما گاهی خودت رو جای همسرت بزار ،یک طرفه به قاضی نرو 

یاد بگیر با پنبه سر ببری البته زمان میبره تا بفهمی و یادبگیری اینو ،احساسات نذار بهت غلبه کنه چون توات تصمیم گیریت رو میگیره 

طلاق آخرین راهه آخرین راه باید همه ی راه هارو برای ساختن بری بعد هزار راه بعد طلاقه 

روشت رو‌عوض کن نه اونجور که شوهرت میخاد نه اونجور که درسته ، ایراد بگیر اما نه با نق و گریه‌و اعصاب خوردی

اون شب توی پارک‌ باید به حرفش گوش می کردی و جاتو عوض میکردی چه اشکالی داشت مگه ، میخاستین باهم حرف بزنین دوست نداشته صداتون رو‌بشنون یه موقع

در مورد دانشگاهتم‌ همون طور که میدونی و‌گفتن اشتباه کردی ، باید درستو‌تموم میکردی  ، مدرکت رو‌ می گرفتی بعد میذاشتی لب طاقچه واسه روز مبادا نه اینکه چون محل کارت در آینده مخطلته درستم ول کنی بعد اون همه زحمت

گاهی وقتا دخترا به خاطر یه عشقو عاشقی خانواده رو هم خام میکنن  در اصل هم خود دختر خانم ...

آره‌ همینطوره 

و فک‌میکنم پسر و خانواده پسر شاید خودشون‌رو‌ دست بالا گرفتن‌خیلی و خانواده دختر هم باور ی کنن و خام میشن

قبل اینکه به ازدواج‌برسی اول ببین دلیلش چیه شاید اتفاقی افتاده که باعث سرد شدنش شده دردل کن مشکلتو بگ شاید حلش کردین به رخش بکش اگه که نمیخوادت وگف اونموقعه قبل اینکه ازدواج‌کنی تمومش کن 🙂

آره‌ همینطوره  و فک‌میکنم پسر و خانواده پسر شاید خودشون‌رو‌ دست بالا گرفتن‌خیلی و خانواده دختر ...

دقیقا همین که مهریه یه سکه انداخته از همون اول پسره فهمیده که این دختر با تمام وجود خودشو فدای این مرد کرده 

و بعد تحصیل و ازش دریغ کرده و بازهم گوش داده 

این پسر الان تو فضاس چه بسا منم بودم و به من هم اینقدر بها میدادن حتما تو فضا سیر میکردم 

و باخودم میگفتم چه تیکه ای هستمو خبر ندارم و پس همه دخترا حتما ارزوشون منه 

و هی به این دختر بیچاره سخت میگرفتمو قهررو قهر تا یه مطیع و فرمانبردار و برده بسازم ازش ... 

اگه هم طلاق گرفت به درک یه سکه هست و حتما کلی دختر دیگه با این شرایط فریبمو میخورن 

البته این زات کثیف این مرده 

منم خیلی شبیه تو بودم

از وقتی عقد کردم یسره من مجبور بودم بهش زنگ بزنم

حس میکردم زنگ نزنم حتی یک هفتم شده بهم زنگ نمیزنه

بعد کم کم دخالت‌های مامان و خواهرش شروع شد و سر هر چیز کوچیکی یه دعوا و الم شنگه راه مینداختن

آخرشم یه چیز بیخود رو بهوونه کردن و اونم گفت نمیخوامت و طلاقم داد

خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
2706