2733
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344718 بازدید | 9350 پست
سلام حسنی جان.ممنونم که جواب ایمیلم رو دادی.یه سری دکترا میگن فیبرومم لب مرزه اگه کوچکتر بود مشکلی نبود اگه هم کمی بزرگتر بود حتما باید عمل کنی!یه سری هم که میگن همون اولش عمل کن !با توجه به این که شکر خدا هیچ ناراحتی ندارم نه خون ریزی نه لکه بینی نه درد ونه کم خونی!به خاطر همین کاملا گیج شدم نمی دونم چیکار کنم!اگه یه ذره کوچکتر بشه دیگه مشکلی پیش نمیاد!دم کرده رازیانه مرتب میخورم .اصلا غذاهای هورمونی نمیخورم .دیکه نمیدونم چیکار کنم!از طرفی دکترها میگن عمل هم عوارض خودشو داره!مانند چسبندگی و...
پروردگارا..... آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران
که به وجد نیاید کسی از نبودنم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام حسنی جان و بلفی جان خوبید

من چند تا سوال داشتم زیاده ها میدونم اما این سوالا رو هر سی نمی تونه جواب بده منظورم دکترایی هستند که برای بارداری میرم
من هفته 14 بارداری هستم نمی دونم یادتونه منو یا نه ؟؟ رژیم برای پسر داشتم و از تون کمک گرفتم

اول اینکه من زیاد ترشی جات میخورم مثل تمبر هند ی و الوی ترش و..... ضرر داره؟؟؟ شنیدم میگن باعث کم هوشی نی نی میشه ؟؟؟

واینکه به شدت علاقه دارم ابغوره رو توش نمک بریزم مثلا نصف استکان و بخورم اشکال داره؟؟؟

و البته تا حالا مشکل نداشتما ولی شوشوم میگه شنیده که غوره برای خانوما ی باردار خوب نیست در سته؟؟؟ در روز هم برای اینکه سردی نکنم عرق نعنا و عسل و نبات میخورم و تو غذا هام نعنا و پونه کوهی میخورم

و دیگه اینکهمن کندر میخورم اسیاب کردم و با عسل مخلوط کردم و باشیر ولرم مخلوط و صبح نا شتا میخورم اما وقتی میخورم دیگه صبحونه نمیتونم بخورم مزه اش بدم میاد میشه یه موقع دیگه در روز بخورم؟؟یا با اب مخلو ط کنم ؟؟

ممنون ببخشید سوالام زیاده

بوسسسسسسسسسسس
2728
سلام حسنا جان من ای میل شما را دریافت نکردم به خودم ای میل دادم بازم نیومد نمیدونم واسه چی؟ از مطالعه تاپیک خوبت هنوز فارغ نشدم و بعدش هم میخوام برام مزاجمو بگی .خصوصیاتمو بعدا واست میدم ممنون بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
توکل و تلاش
سلام حسنا جان
خانومی من چند ماهی هست که روی زانوهام پوسته میده و خارش داره
زانوی پای چپم خیلی کم
اما رو زانوی سمت راستم خیلی زیادی به اندازه 2 تومانی های قدیم
قرمز هم هست که وسطش خیلی پوسته میده دکتر رفتم به هم دو تا پماد داد گفت قارچ پناه بر خدا
یک پماد ad و یک پماد قارچ
وقتی این دو تا را با هم قاطی میکنم میزنم خیلی قرمز میشه و میسوزه اما اصلاً خوب نشد بیشتر هم شد
نمیدونم چی کار کنم اذیتم میکنه
راستی روی انگشتهای دستم هم اگزما زده اونا هم خوب نشد

خانم دکتر کجایی؟
مامان یک پسر خوشگل هستم 
سلام حسنا جان
خانومی من چند ماهی هست که روی زانوهام پوسته میده و خارش داره
زانوی پای چپم خیلی کم
اما رو زانوی سمت راستم خیلی زیادی به اندازه 2 تومانی های قدیم
قرمز هم هست که وسطش خیلی پوسته میده دکتر رفتم به هم دو تا پماد داد گفت قارچ پناه بر خدا
یک پماد ad و یک پماد قارچ
وقتی این دو تا را با هم قاطی میکنم میزنم خیلی قرمز میشه و میسوزه اما اصلاً خوب نشد بیشتر هم شد
نمیدونم چی کار کنم اذیتم میکنه
راستی روی انگشتهای دستم هم اگزما زده اونا هم خوب نشد

خانم دکتر کجایی؟
مامان یک پسر خوشگل هستم 
2738
بلفی جونم
سلام عزیزم .
منم یادته پریروز مزاحمت شدم با هم صحبت کردیم اینقدر حرف زدم یادم رفت ازت بپرسم مزاج من چیه ؟
من خودم فکر می کنم صفراوی - سودایی باشم شما چی تشخیص میدین خانوم دکتر ؟
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
سلام دوستم.خسته نباشی عزیزم
به نظر شما اگه من چای سبز روصبح دم کنم و بعد تا عصر کم کم بخورمش
خواصشو از دست میده؟اخه سختمه هر سری درست کنم...
نگی تنبله هااااااااااااااااا(چشمک)
بوسسسسسسسسسسسسسسسس
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
النا جانم ...

خوردن نمک و شیرینی وترشی زیادی خوب نیست سعی کن رعایت اعتدال بکنی ....

آبغوره خوبه ... بستگی به خودت داره که فشارت پایینه یا بالا ... اگر بالاست بدون نمک بخور و اگر پایینه با کمی خیلی کمی نمک بخور

ترشی جاتی مثل آلوبخارا و لیموترش خیلیم خوبه ... اما تمرهندی هایی که توسوپری هست خیلی پرنمکه هاااااا

سعی کن در کنار ترشی ها بازم رعایت اعتدا کنی و مثلا انگور انجیر نارنگی آناناس و چیزای گرمی که خودت گفتی بخور ...

عزیزم کندر رو هر جوری دلت میخواد بخور .. عسل رو هر جور عشقت میشکه بخور ... نوش جونت ...

این همه ترشی و کندر میخوری پس نیفتییییییییییییییییی مراقب خودت باش ...

بوسسسسسسسسسسسسسسس فدای تووووووووووووووووووووووووو
سلام بر نیوشای گل گلاب ... دوست و رفیق شفیقققققققققققق

نیوشای گلم ... جونه گندم و حبوبات و جو و جوانه جو و انجیر و بادام وچهارمغز و هر چیزی که کلسیم داره و سبزیجات و میوه جات تازه رو زیاد بخور ....

گرمی و سردی رو رعایت کن ...

چیزای خنک مثل کاسنی +شاه تره +بید بخور ...

روی زخمت عسل بمال ...

دم کرده ریشه بابا آدم خیلی عالیه ... روزی سه بار هر بار یک چوب خشک کوچیکشو بجوشون بخور ...

شیره خنک :‌تخم خیار+تخم کاهو+تخم کاسنی+تخم خرفه درست کن همرو آسیاب کن و روزی یک لیوان آب جوش + یک قاشق چای خوری بزار تا نیم ساعت لعاب بندازه بعد بخورش ...

خیار و هلو و میوه های خنک برات خوبه ...

با روغن زیتون چرب نگهش دار ....

زودی خوب میشه نگران نباش

موفق باشی گلم
سلام خاله حسنای نی نی ، نی نی دلش تنگ شده بود خواست یه سلام و عرض ادبی کرده باشه به خاله جونش

در ضمن یه عالمه بوس هم برای خاله حسنای گل گلی اش میفرسته

img98.com Image Upload Center

img98.com Image Upload Center

خدایا،مرا آن ده که آن به