2737
2739
عنوان

از بین بردن ترک های بعد از زایمان

13064 بازدید | 14 پست
من یک سال و نیمه که زایمان کردم.به نظرتون بهترین راه برای از بین بردن ترک ها چیه؟راهی سراغ دارین که تجربه شده باشه؟ترک ها قسمت زیر ناف, یکم پهلو و یکم توی ران پا هستن.ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از همکارام میگه از کرم ماستلا تو بارداری استفاده کرده و ترک نخورده.نمیدونم واقعا اثر داره یا نه.اطرافیان هی به من گفتن هیچی بهتر از روغن زیتون نیست.من اشتباه کردم اون همه تو بارداری خرج کردم این یه مورد رو پیگیری نکردم.خیلی از این قضیه حالم گرفته ست وقتی هیکلمو میبینم.اندام قبل از زایمانمو دارم.همش میگم کاش پوستم هم اینطوری نشده بود.
2728
2740
من از اول بارداریم روغن زیتون میزدم. چون پوستم خشک بود میگفتم حتما ترک ترک میشم ولی حتی یه ترک هم رو پوستم نیوفتاد.اصلا به این چیزا نیست بخواد بیوفته میوفته و متاسفانه کاریش هم نمیشه کرد. فقط با لیزر یکم کمتر میشه ولی کامل از بین نمیره. به هر حال مادر شدن یه بهایی داره و اینم یه قسمتیشه و باید پذیرفت.به جای ترکا هر روز به نی نیت نگاه کنی همه ی اینا یادت میره.
دوستان این که مادر شدن این چیزارو هم داره قبول.ولی خوب من پذیرفتم که مادر بشم و هیکلم دیگه اونی نباشه که بود.اما خب دلم واسه هیکلم تنگ شده.همه حسرت اندام و سینه های منو میخوردن.قبول کنید که آدم ممکنه هر کاری بکنه تا به وضعیت قبلش برگرده.ممنون از نظراتتون.نظر همه محترمه.کسی میدونه لیزر هزینه ش چقدره؟اگه تا حد زیادی از بین بره بازم خوبه.
خانومی اگه دقت کرده باشی منم اول بهت راهکار دادم. در نهایت گفتم چون همه ش از بین نمیره باید پذیرفت.نگفتم که دست رو دست بزاری و هیچ کاری نکنی. اینم یه تاپیک که یه دکتر پوست توش درمورد لیزر مشاوره میده و قیمت: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=756681&postID=39836955
2706