2737
2734
عنوان

برای او.......

736 بازدید | 44 پست
بیایید یادمان باشد که ما انسانیم و به یاد زنده ایم.

و گاهی نیاز داریم تا برای خودمان دعا کنیم.

روزها و هر لحظه با خود تکرار می کنم بارالها به من توانی بخش تا همه را دوست

بدارم و به همه عشق بورزم آن سان که تمامی وجودم از عشق سیراب گردد و

ببخشم بیشتر از آنچه بستانم و با همه باشم و در کنار همه بی آنکه متوقع باشم از

آنها .

و بدین سان است که می توان تجلی عشق خداوند را در وجود خودم و دیگران به

وضوح ببینم و مسرور گردم و از این فرصتی زندگانی که به من بخشیده شده تا بجویم

و بشناسم استفاده کنم.

خداوندا یاریم کن تا از هیچ کس غمی به دل نگیریم و با همه با تمام وجود محبت کنیم

تا محبت و مهربانی و عشق به سویمان بازگردد.

خداوندا آغوش مهربانت را همیشه به رویم بازگذار تا هر گاه دلم گرفت جایی و پناهی

برای غصه هایم در خلوت تو داشته باشم و مرا بپذیر که من از تو ام .

همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
آنگاه که آرزوهایم را به روی دیوار نوشتم نمی دانستم چشم نامحرمی بدان نظارگر است.آنگاه که مشق سکوتم را خواستم بر دیواره های تاریک شب بنویسم طوفانی آمد و آرامش مرا به یغما برد و آنگاه که درد بی کسی هایم را به رودخانه زلال صاف سپردم او با بی اعتنایی از کنار من گذشت
همسر مهربانم :
هر روز با شوق دیدنت چشم میگشایم و وقتی تو را در کنارم می بینم دوست دارم بارها و بارها در برابر معبود زانو بزنم و سجده شکر کنم که چون تویی را به من هدیه داد...دوستت دارم تا ابد
آنگاه که فریادم را بر سر کو ها کشیدم تا بلکه آرام گیرم او نیز فریادم را پس داد و مرا قبول نکرد حالا با توام با تویی که حرف و دلم و درد تنهایی هامو صدای فریادم را که از سوز و زخم دل است را از پشت دیوارها و فاصله ها می شنوی تو چی تو هم می خواهی مرا تو این دنیای وانفسا تنها گذاری و مرا به حال خود رها کنی
همسر مهربانم :
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدای من، من تنهام ، یارایی را برای یاری دهنده ام نیست دستم را بگیر که احساس می کنم هر چه بیشتر برای رهایی از مرداب سختی ها و دلتنگی های این دنیا دست و پا می زنم بیشتر در آن غرق می شوم و در آن فرو می روم یا پر پروازم ده یا............................................
همسر مهربانم :
2728
گفته بودی هر گاه تو را به دهنه پرتگاه بردم

هراس مکن چون یا تو را از پشت خواهم گرفت یا به تو پرپرواز خواهم داد
همسر مهربانم :
خدای من خدای من وقتش فرا رسیده پس چرا کاری نمی کنی سنگ ریزه های زیر پایم در حال فرو ریختنند پس چرا یاریم نمی دهی .................................
همسر مهربانم :
خدای من خدای من خدای من می دانم که مرا می بینی می دانم که غصه هایم را نگته می شنوی می دانم که به من نزدیکی کمکم کن تا من هم تورا بشنوم یاریم کن تا دستان یاریگرت را بر روی شانه های خسته ام احساس کنم یاریم کن تاب بیاورم انسان بودن را......
2740
نیستی اینجا ولی یاد تو اینجاست... نفست در فضای این شهر پیچیده... آری فاصله کهکشانی هنوزم بین ما حکمفرماست میدانم... میدانم دستهای سردم هیچ وقت به دستان پر مهرت نمیرسن... شاید ببینمت دگربار در دنیایی ماورای این گیتی...
همسر مهربانم :
خوابت را دیده ام... بارها به تکرار... چه باشکوه است با یاد تو زندگی کردن... نفس کشیدن... عاقبت پرواز را یاد گرفتن... رفتی بی من کیمیاترین معبودم... محبوبم... سفرت بی خطر همسفر من... مهم بودنت بود حتی در این نیستان...ندانسته رفتی... میدانم...
همسر مهربانم :
شاید هم بد نباشد بدانی که بر روی قلبم حک کردم که عشق یک عاشق با ندیدن کم نمیشود... شاید هم باورت شد که تو آسمونی هستی و من یک زمینی اسیر و بی کس...
همسر مهربانم :
خدایا!نه مجنونم، که این همه از بودن تست،نه سرگشته، که دل به سوی تو گشته،نه پریشان، که تو جانی و جانان،تو جانی و جانان ...آنقدر از خوبی تو می نویسم،تا دستهایم دوست داشتنت را احساس کنند،و آنقدر زیر لب زمزمه ات می کنم،تا طعم بوسیدن تو کامم را شیرین کند ...تو بیش از اینها خدایی،من نیز باید بیش از اینها بنده باشم ...خلقت من، از همه عظمت آفرینش تو،نقطه ایست در بیکران بودنت،این دایره های تودرتو،پرگاریست که در جستجوی تو می زنم
همسر مهربانم :
دستهایم را که به آسمان میبرم
ابرها
در آغوش میگیرند
ماه را
ای کاش
به جای خاک
باران میشدم
همسر مهربانم :
گفتم :مھربانترین خدا ، دوست دارمت ...

گفت : ای عزیز تر از ھر چه ھست من دوست تر دارمت ...
همسر مهربانم :
2706