2777
2789
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 52243 بازدید | 616 پست
خآنم جان  ؛ استارتر خودش مقصره که این مدلی شوهرش رو عادت داده  .ولی دلیل  نمیشه   ...

عزیزم اینکه سیاست شما هم درست بود حرفی نیست ولی شوهرتم مرد خوبی بود 

اولا خودت حقوق داری دوما شوهرت مرد خوبیه 

وگرنه همسایه من تو مدرسه کودکان استثنایی هست خسته میاد از شب عذاشو میزاره تازه شوهرش هم کارمندها، شوهره کارت حقوق زنه هم دستشه 

زنه همسایمون میگه اگه بگم نمیدم کارت حقوقمو نمیزاره برم سرکار طلاقم بگیرم کجا برم جایی ندارم 

پدر و‌مادرم پیرن 

میگه از کارتم خرج نمیکنه اما میگه دست من باشه نیاز داشته باشی میدم خرج اضافی نکنم 

اینکه شوهر آدم هم آدم باشه یک نعمتیه

کابینتام لبریز شده دیگه جا نداره بزرگترین مشکلم اینه

خب چرا وسیله اضافه انقدر داری ؟بهت پیشنهاد میکنم کتاب جادوی نظم بخونی و همیشه دعام کنی 😍🙅🏻‍♀️انقدرررررر کمکت میکنهخدا میدونه کتاب کم حجم و ب زبان ساده و فوق العاده کاربردی عالیییییییی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اینو میگم شوهر منم دقیقاااا عین شماست و اصلاااا نمیشه یه انتقاد کوچیک ازش کرد و این نقطه ضعف ...

ناراحت نشدم عزیزم خودمم گفتم تاکسیک هس این رفتار میدونی چرا ؟ چون با خودمم دقیقا همین رفتارا رو کردن. هم خودش هم دیگران. من یه ادم بشدت منطقی و ملاحظه کاری بودم. خیلی انتقاد پذیر و مهربون بودم بخدا تو فامیل تک بودم. ولی دیگه خسته شدم. اینکه همش تحمل کنم مزخرفاتشونو ولی تا چیزی بگم ناراحت بشن. منم دیگه همین روشو پیش گرفتم. 

خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند   هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود....🥀    🤡مـــــردیم از خوشـــــــی🤡
اونو که باید میرفتم لازم بود.حالا ازین به بعد تو شرایطی هستم که باید شغلمو عوض کنم و احتمالا تو سختی ...

به نظرم قبل از جدا شدن یه کم اخلاق خودت اصلاح یه کم جون خودت دوست داشته باش یه کم سرویس اضافه که میدی قطع کن و الا با هر مرد دیگه هم بخواهی زندگی کنی بعد چند سال تبدیل میشه به همین مزخرفی که هست (لطف مکرر میشه حق مسلم)

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
نه عزیزم برو بخون تازه یه ببخشیدم تو سینی تقدیم کردم کم خر نیستم کسی هستم برا خودم😊

دور از جونت قشنگم ولی اگه پدرش زنده است حرفت درست نبوده درسته خسته بودی درکت میکنم منم وقتی خسته هستم زود از کوره در میرم ولی میتونستی بگی عزیزم لطف کن گردوها رو بیار تا برات بزارم اینطوری نه حرمت بینتون شکسته میشد نه ناراحتی پیش میومد خودتم براش عزیزتر میشدی مردا مثل بچه هان تشنه ی محبتن 

دنبال حمایت هیچکس نیستیم                                      اسپانسر ما خداست.....🤍🤍🤍

بیرون از خونه کار میکنید تو خونه تماما کارا رو انجام میدید و حتی لباسشونم شما اتو میزنید؟ مگه دست ندارن خودشون؟زنی که شاغله تو خونه باید مرد هم کار کنه چقدر خودتونو بدبخت و حقیر میگیرید

خیلی باحالی🤣👌🏻

منم یه موقع ها مخم نمیکشه یه حرفایی میزنم واقعا از یجایی دیگه نمیکشی حال و حوصله نداری 

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
عزیزم اینکه سیاست شما هم درست بود حرفی نیست ولی شوهرتم مرد خوبی بود  اولا خودت حقوق داری دوما ...

عزیزم همین کارت دادن دست شوهر هم خیلی توی زنان شاغل وجود داره  به خصوص بین معلما که من دیدم طرف میگه از شوهرم پول توجیبی می‌گیرم    

فکر میکنی شوهر من چنین انتظاری از من نداشت اول ازدواج 

چرا اتفاقا هنوز هم داره  و میگه تو ولخرجی و بابد کارتت دست من باشه من مدیریت کنم    ولی من هیچوقت زیر بار این ننگ نرفتم و البته دیگه اصرار نمیکنه 

البته‌ اینو هم بگم بعضی خانم های شاغل درسته حقوقشون دست شوهرشونه ولی  شوهرشون براشون سرمایه گذاری میکنه مثل خرید خونه به نامشون یا زمین یا هر چی 

ولی خب من اخلاقم اینطوری نیست که اختيار خودمو بدم دست یکی دیگه.  حتی من یه خونه از مجردی دارم که شوهرم انتظار داشت اختیارشو بدم دستش که من زیر بار نرفتم و اونم دیگه تلاشی برای این کار نمیکنه حتی برای اجاره دادن خودم تصمیم میگیرم در حالی  که می‌گفت تو اصلا نباید وارد این کارا بشی و باید دست من باشه 

....
2801