2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرصی چشمان سیاه جونم ممنون ازراهنمایی هایت
سلام مامان مهربون خوبی شما چند روز بعد از سقط از قرص متیل استفاده کردی
الان من نوزده روزه که از کورتاژم می گذره می گم اگه الان استفاده کنم پریودام بهم نمی ریزه چون دیواره ام فقط خیلی ضخیمه
خانمی من یک هفته بعد از سقط از قرص استفاده کردم واسه من یه تیکه مونده بود به خاطر همین استفاده کردم برای شما نمی دونم ولی واسه من که زمان پری رو تغییر نداد بازم ببین دکترت چی میگه
2731
2740
سلام منم چند روز پیش سقط کردم این قرصارم دکتر گفت همون روز سقط بخور برای اینکه چیزی نمونه حالا دیشب بعد از ۵ روز از سقطم چند تا تیکه کوچیک دیگه ازم اومد خیلی ترسیدم من فکر میکردم همشو دفع شده الان میترسم نکنه بازم مونده باشه چیکار کنم
سلام. من 4/6 سقط با قرص داشتم. بعد از اون دکتر بخاطر موندن بقایا بهم قرص متیل داد. روز آخر مصرف قرص سونو دادم گفت دفع شده و فولیکول 16 میلیمتری هم داخل رحم دیده شد. درست روز آخر مصرف قرص نزدیکی داشتم و از روشهای جلوگیری هم استفاده نکردم و منی هم داخل ریخته نشد ولی میترسم شاید کمی داخل واژن ریخته شده باشه.خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم.
سلام منم امروز بعد از ده روز ک از سقط میگذره سنو دادم دکی گفت دیواره رحم ذخیم است و همین قرص ک نوشتین را داد،از وقتی خوردم حالت تهوع دارم و همش احساس گرسنگی دارم این طبیعیه؟ درست مث وقتی باردار بودم... تروخدا کمک

سلام دوستان

من سه هفته قبل با قرص سایوتک سقط کردم.بعد از ۱۴ روز خونریزیم متوقف نشد دکتر بهم قرص متژین(متیل ارگونوین)داد گفت شاید تیکه ای از جنین باقی مانده باشه ۱۵ عدد هر ۸ ساعت خوردم تا دو روز خونریزی شدید داشتم بعدش شد لکه بینی امروز روز ششم هست اما هنوز هم خونریزی کمی دارم.به نظرتون چیکار کنم نگرانم خیلی.محل زندگی من امکان دکتر رفتن زیاد ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

من خيلي احتياج به كمك دارم هفته ي هشتم سقط داشتم و هفته ي نهم كورتاژ شدم الان بعد از سه هفته سونو دادم بقايا دارم ٣/٩ سي سي و بتام ٧٤  هست و گفتن دوباره بايد كورتاژ شم كسي راهي سراغ داره كه من باز كورتاژ نشم لطفن

2706