2752
2734
عنوان

طلافروختن توشرایط من منصفانست؟؟

147 بازدید | 18 پست

باردارم..شوهرم شغلشو عوض کرده جای دیگه رفته میگه تادوماه دیگه حقوق نمیدن..بنظرتون ی تسکه طلابفروشم مغزیجات بخرم براخودم یاصبر کنم کمکم بخریم. طلا زیاد ندارم.در حد ۳۰ تومن

خدای مهربونم تودلیمو صحیح وسالم بهم برسون🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه نفروش اصلا وظیفه پدرش تامین مخارج و خوردو خوراک 

خوب وقتی تا دوماه دیگه باید سختی بکشم چی..هفته پیشم ی النگو فروختم برا خرج دکترم

بسلامتی عزیزم نمی‌دونم من باشم قرض میکنم میخرم یاصبر میکنم ولی طلا نمی‌فروشم واسه خوراکی

اگم قرض بکنم ازبابامه ک بعدن نمیشه بگم پس بده الان میگه باباشه چ اشکال داره

پول به دست میاد دوباره گلم ولی سلامتی نه من باشم قطعا به خوراکی و تقویت خودم و جنین بیشتر اهمیت مید ...

منم فکرم همینه حالا ببینم میتونه قرض کنه اول

خوب وقتی تا دوماه دیگه باید سختی بکشم چی..هفته پیشم ی النگو فروختم برا خرج دکترم

چقد اشتباه کردی بهش بگو قرض کنه یا از خانوادش بگیره چرا فداکاری میکنی اونم واسه مرد بعدش طلبکارم درمیای

اگم قرض بکنم ازبابامه ک بعدن نمیشه بگم پس بده الان میگه باباشه چ اشکال داره

از بابام بگیری باید پس بدی من همیشه هزار تومنی از دوتا خانواده بگیریم هرجور شده پسرشون می‌دیم میگیم گناه دارن

طلاهم برا همین روزا خوبه دیگه بنظرم بفروش یه مقدارشو خرج کن یکمشم یه تیکه طلا دست دوم بخر 

تیمه ای هستن همینام دست دو بودن

چقد اشتباه کردی بهش بگو قرض کنه یا از خانوادش بگیره چرا فداکاری میکنی اونم واسه مرد بعدش طلبکارم درم ...

از خانوادش اصلا نمیگیره...اخه عمل سرکلاژ داشتم میگفت ندارم الان اون واجب بوده..ولی الان خرج خورد وخوراکه

از بابام بگیری باید پس بدی من همیشه هزار تومنی از دوتا خانواده بگیریم هرجور شده پسرشون می‌دیم میگیم ...

اره دیگه هرکس گرفتاری خودشو داره

2706