2733
2734
منم هفته پیش سقط ناخواسته داشتم ولی خداروشکر تو سونو گفت چیزی نمونده ولی خیلی خونریزی شدید دارم . دی ...

سلام عزیزم دیدم تیکر بارداری زدی گفتم یه سوال بپرسم چند ماه بعد سقط اقدام کردی؟طبیعی باردار شدی؟

سلام عزیزم دیدم تیکر بارداری زدی گفتم یه سوال بپرسم چند ماه بعد سقط اقدام کردی؟طبیعی باردار شدی؟

سلام من بعد از اولین پریود اقدام کردم چون دکترم هم گفت مشکلی نیست میتونی اقدام کنی . خدارو شکر بعد دومین اقدام باردار شدم 

خدایا بخاطر پسر نازم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله نکار جان

سلام من ماه پیش مثل امروز سقط کردم ی ماهه بود وقرص ارگونوین بهم داد مصرف کردم یعد سه چهار روز خونریزیم وایستاد بعد دیگه جلوگیری نداشتم چن وقت پیشم حالت تهوع داشتم الان امروز که تاریخ پری م شده یکم خون مایل ب قهوه ای دیدم بنظرتون مخام پری بشم

بهم متر ژن داد همین که خودت نوشتی گفت اگه چیزی باشه خودش دفع میشه .یه رزو خونریزی داشتم بعد خوردن قر ...

سلام عزیزم منم 3 روز پیش کورتاژ کردم سونو انجام دادم تشخیص دادن لخته ی خونه ولی مقدارش تقریبا زیاده دکتر قرص متروژن داد. خیلی دردش شدیده چیکار کنم؟ 

2740