2737
2739
عنوان

بیمارستان وجراح خوب برای زایمان

180 بازدید | 5 پست

دوستان لطفا اگه براتون مقدوره راهنماییم کنید پزشک زنان خودم دکتر مهناز اشرفی هست که مثل فرشته خوب ومهربون والبته با سواده ولی فقط تو اتیه زایمان میکنه که من هم بنا به دلایلی اصلا نمیخوام برم اتیه.مجبورم پزشکم رو عوض کنم لطفا اگه دکتر خوب وبیمارستان خوب سراغ دارید کمکم کنید.خودم دوست دارم برم بیمارستان گاندی ولی دکتری که اونجا زایمان کنه نمیشناسم

بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.

دکتر خودم شهاب الدینی بود بیمارستان عرفان سعادت اباد،راضی بودم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بیمارستان تریتا هم واسه زایمان عالیه. خدارو شکر که باداری برات خوشحالم امیدوارم دختر اولتم خدا شفا بده من تورو یادمه. راستی دختر دومت الان بزرگ شده نه؟ حسابی باهاش مشغولی

روانشناسی کودک
2742
عزیزم بیمارستان تریتا هم واسه زایمان عالیه. خدارو شکر که باداری برات خوشحالم امیدوارم دختر اولتم خدا ...

ممنون  عزیزم بله خدا روشکر دختر کوچیکم ماشا ا..خیلی باهوشه دعا کنید سومی هم سالم باشه.ممنون از دعای قشنگتون

بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.