2733
2734
عنوان

شوهری ک ازم حمایت نمیکنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 93 پست

دقیقامثل خانواده شوهرمن ازجاریم میترسن چون بی حیاست من زبون ندارم شوهرم ازم حمایت نمیکنه هرکاری دلشون بخوادمیکنن اونشب باشوهرم سه همین دعوام شدانقده بهم فشارآوردن باچاقوخودموزدم‌دیگه خسته شدم

اره جالبش اینجاست من هم جواب پدرشو بد بدم یا مثلا بیام پشتشون ی عالمه حرف بزنم یا خط و نشون بکشم ، ب ...

اصلابه همسرت نگو

به هرکس جواب خودش روبده

همسرت گفت چرااینطوری گفتی تامیتونی بزن کوچه علی چپ

خیلی پیله شدباحوصله توضیح بده دلیل حرفت رو

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج کردم ازکاراومدم بیرون گفتی۲۳سالته؟! ازمن نصیحت به تو برودرس بخون سخته ولی عالیه ...

اره عزیزم ۲۳ سالمه

واقعا یعنی میتونم با بچه کوچیک🥲

اتفاقا چن روز پیش تاپیک زدم ک میخام درسمو ادامه بدم

خیلی دوس دارم ب ی جایگاهی برسم

یعنی میشه

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
2731
آدم عوضیییه شغلش چیه؟

لباس فروشن

خیلی بی انصافه ، کاش دختر داشت 

کسی دل دخترشو میشکوند ، میفهمید

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
اره عزیزم ۲۳ سالمه واقعا یعنی میتونم با بچه کوچیک🥲 اتفاقا چن روز پیش تاپیک زدم ک میخام درسمو ادام ...

۱۰۰٪

اصلادل دل نکن

هم چندماه بری راه میوفتی

۲۳سال سنیه آخه

بروسنت زیادنشه حداقل معلم بشی

گفتم۱روزدعام میکنی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
دقیقامثل خانواده شوهرمن ازجاریم میترسن چون بی حیاست من زبون ندارم شوهرم ازم حمایت نمیکنه هرکاری دلشو ...

الهی بمیرم بهار جان با پوست و استخوان حرفاتو درک کردم😔

بنظرت ته ماجرای ما چی میشه بااین ادما

من فوبیا اینو داشتم ک شوهرم حمایتگر نباشه

تو هم مث من جواب نمیدی

هعیییی

نترس چند سال دیگه تموم میکنه اموالشو میخورید کیف میکنید

خخ

والا میترسم من زودتر از اون بمیرم

خیلی سگ جونه 

۱۰۰٪ اصلادل دل نکن هم چندماه بری راه میوفتی ۲۳سال سنیه آخه بروسنت زیادنشه حداقل معلم ...

خدا خیرت بده عزیزم

گلم رشتم تجربی بود از کجا شروع کنم چکار کنم

اره بخدا ی جاری دارم هرچی از دهنش درمیاد ب اینا میگ ، ی دعواهایی راه میندازه و اینا ازش میترسن چیزی ...

کار خوبو جاریت میکنه که رو نمیده  تو سری خور باشی هر کی از راه برسه یه پسی بهت میزنه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
خدا خیرت بده عزیزم گلم رشتم تجربی بود از کجا شروع کنم چکار کنم

برو۱کلاس فنی ودیپلم فنی بگیر

دانشگاه فنی راحتترجواب میگیری

منم ریاضی بودم دیپلم فنی هم گرفتم

ازاونجاراحتترمهندسی قبول شدم

کار خوبو جاریت میکنه که رو نمیده  تو سری خور باشی هر کی از راه برسه یه پسی بهت میزنه

اره بخدا ت. خونه اینا نشسته بهشون زور میگه ، ب پدرشوهرم گفته ازاین خونه نرین میرم ابروتونو میبرم ، میگه برادرشوهرم بدن منو دیده ، شما اینجایین من با شوهرم رابطه ندارم

بخدا ی حرفایی ب روی پدرشوهرم زدههه من اب شدم از خجالت

ولی بازم مث موش در خدمت خانم هستن