2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یاخدا اخه درددیگه ای ندارم فقط سوزش ادار سنگ کلیه که دردش خیلی شدیده

نه عزیزم من قبلا شن داشتم همین بود اولش سوزش ادرار بود و دو سه روز بعدش اخر ادرارم خون بود چند قطره

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
خب رفتین ازمایش دادین؟ رفع شدالان؟ 

اره ازمایش دادم متوجه شدم

اره بابا همون شبی ک دارو خوردم سنگ اومد😂

الانم برا درد نکشی قرص فنازوپریدین بخور

نه عزیزم من قبلا شن داشتم همین بود اولش سوزش ادرار بود و دو سه روز بعدش اخر ادرارم خون بود چند قطره

منم شن دادم ولی درد شدید سمت راست شکمم از کلیه تا کشاله ران داشتم 

اخرشم فقط با مایعات دفع شد خودمم نفهمیدم 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...
منم شن دادم ولی درد شدید سمت راست شکمم از کلیه تا کشاله ران داشتم  اخرشم فقط با مایعات دفع شد ...

خداروشکر 

من اصلا درد نداشتم با برادرشوهرم طناب بازی میکردیم انقد بالا پایین پریدم شبش سوزش گرفتم😂 

منم داشتم عفونت بود جای جیش خون میومد کامل...ازمایشم دادم تو لیوان همش خون بود...جنتامایسین زدن بهم سرم خشک کننده زدن قرص سفکسیم دادن قرص فنازوپریدین برا درد و سوزش دادن امپول دگزا دادن.چند ماهی درگیر بودم تا خوب شدم.

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
خداروشکر  من اصلا درد نداشتم با برادرشوهرم طناب بازی میکردیم انقد بالا پایین پریدم شبش سوزش گر ...

😂😂

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...