2737
2734

دیروز دعوت بودیم خونه جاری تولد دخترش بود ولی تولد نگرفته بودن جاریم گفت امروز تولد یسنا بود ( اسم مستعار) ولی نتونستیم بگیریم منم معذرت خواستم گفتم اگه می دونستم کادو می گرفتم دختره موقع خدا حافظی به دخترم گفته امروز برای تولدم مهمون داشتیم ولی گفتیم فردا بیاین یعنی ما رو قابل ندونستن حالا منم می‌خوام تو واتساپ پیام بدم ولی نمیدونم چی بنویسم همیشه از این نیش وکنایه ها میزنن مثلا دفعه قبل که اومده بودن خونه پدر شوهرم لباس شیک پوشیده بودن پسرم گفته بود مبارکه تازه خریدین گفته بودن نه تازه نخریدم ما هر وقت میاییم روستا (   خونه ما روستاس) لباس کهنه می‌پوشیم اتفاقی اومدیم اینجا  یا یه بار دخترم از پسر عمویش یه سوالی پرسیده بود اونم گفته بود دهاتی ها از این چیزا سر در نمیارن حالا من میخام یه عکس العملی نشون بدم ننشون هم عین خودشونه انگار خودش بچه بالای شهره وما از پشت کوه اومدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چ جالب منم یروز ب ی مهمانی دعوت شدم دیدم هیشکی نیس از دخترش پرسیدم پس خاله ها کو گف ما دیروز جشن گرفتیم مامانم امروز شمارو دعوت کرد چون بچه نداشتین من مانتومو پوشیدم ی اسنپ گرفتم بی اینکه ب مامانه چیزی بگم رفتم خونه هرچقد زنگ زد خونه ب مبایلم تا ب امرزو جوابشو ندادم هر چقد پیغام ک ببخشید سوتفاهم بود بمامانم گف ب شوهرم گف اصن باهاش حرف نزدم خیلی بی احترامی بزرگی بود واسم

وقتی یکی روی خوش بهتون نشون میده، به این معنیه که ؛ من انسانم ! و تصور میکنم تو هم انسانی ! نه اینکه من یه ساده لوحم بیا سوارم شو :)

الان که چیزی نگو 

ولی هروقت دیگه به دختر و پسرت ار کلمه دهاتی گفتن جلوی پدر مادرشون بگو منظور حرفای این بچه ها چیه؟

اگه گفتن بچه هستن بگو چندین بار تکرار شده بچه ها کلمه دهاتی و شهری رو از کجا میدونن؟

گل دختر نازم آرامش

بار دخترم از پسر عمویش یه سوالی پرسیده بود اونم گفته بود دهاتی ها از این چیزا سر در نمیارن

وای چقدر بیشعور . 

بهش یاداوری کن عزیزم زشته به خانواده پدریت  توهین میکنی تو پدرتم مال همین روستاست و دهاتیه پس خودتم یه دهاتی هستی به خودت احترام بزار😂دقیقا جلو مامانش اینو بگو تا دهنش بسته شه

اصلااحتیاج به جواب دادن نیست گذرزمان و تربیت درست بچه هاتون همه چیوثابت میکنن

ماوخاله هامم ازبچگی تاالان که36سالمه همین مشکلو داشتیم 

پولداروشهری بودنوماروستایی

ولی واقعا گذرزمان ثابت کرد ما روستاییو بی پولاخیلی ازاونهاباشخصیت تریم(پسرخاله هام به مامیگفتن بچه دهانی افغانی)

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2740

بگو دهاتی ام خالص و بی ادعا خداروشکر خودمم شهری نیستم ک فقط ادعا باشم پراز حس کمبود وعقده 

یا بگو مث طبل توخالی نباشیم

یا خدایا درسال جدید ازعقده ها بکاه و ب عقل ها بی افزا

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
الان که چیزی نگو  ولی هروقت دیگه به دختر و پسرت ار کلمه دهاتی گفتن جلوی پدر مادرشون بگو منظور ...

اخه خانواده مادریشون هم دهاتین جاریم خودش تو روستا به دنیا اومده ولی اصالتشون یادشون رفته

چ جالب منم یروز ب ی مهمانی دعوت شدم دیدم هیشکی نیس از دخترش پرسیدم پس خاله ها کو گف ما دیروز جشن گرف ...

واقعا بعضی ها شعور ندارند کار خوبی کردی

دیرو زخواهر شوهرم نیومده بود خونه جاریم شوهرم گفت اونام فردا میان گفت من حوصله ندارم هر روز هر روز آشپزی کنم با چشم گریون چون مادر پدرش بیشتر از یک  ساله فوت شدن  انگار ما به زور مجبورش کردیم ما رو دعوت کنه وبا چشم گریون برای ما غذا درست کنه

2706