2752
2734
عنوان

کجی لبام +عکس

211 بازدید | 22 پست

دوستان من کلا سمت راست صورتم و حتی بدنم درشت تره اصلا قرینه نیستن خیلی اعتماد بنفسم پایینه نمیدونم چیکار کنم این کجی بیشتر تو لبام خودشو مشخص میکنه 

چرا من نباید یه صورت متقارن هم داشته باشم 😟😟

بذار

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

کو

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وا این که عادیه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

زیاد به خودت نگاه میکنی ایراد میزاری منم اینطوریم😂😂

منم همینطوریم 

هنوز خودم کامل باهاش کنار نیومدم که بتونم بهت امیدواری بدم 

ولی دارم روی حالت حرف زدن و مدل قرار گیری اجزای صورتم کار میکنم 

با تمرین میشه بهترش کرد 

او پروردگار غیر ممکن هاست و تو برای ممکن ها گریه میکنی ؟؟؟؟                    
نه من آخه چند نفرم بهم گفتن

غلط کردن