2733
2734
من فک می کنم منو دوست نداره که اینجوره برای دوستاش،بریز بپاش می کنه خیلی 

برای دوستاش بریز بپاش نمیکنه دنبال تایید دیگرانه. حتما اونا میگن چه پسر بامعرفتی چقد دست دلباز و... هندونه زیر بغلش میزارن🙄😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوری بودم 4ماه پیش دعوای بدی کردیم واون روی سگش بعد ده سال زندگی ودوتا بچه دراومد. منم بهم بر ...

مثل عکس پروفایلت حرف زدی 😂😂😁

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
منم رانندگی بلدم ولی می ترسم مسافر بزنم انگیزه ای برای کار ندارم می تونم با مدرکم که فوق لیسانسه یه ...

میشه بپرسم چند سالتونه؟

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
2731
منم رانندگی بلدم ولی می ترسم مسافر بزنم انگیزه ای برای کار ندارم می تونم با مدرکم که فوق لیسانسه یه ...

انقدی ک دور و ورمون همه زنا شاغل شدن و روزی ۱۲ ساعتم شده پا ب پای مرد کار میکنن مردا پررو شدن انگار وظیفه زنا  از اول همین بوده ک هم خونه کار کنن هم بیرون بخاطر همین شوهرای زنای خانه دار خیلی دور ور داشتن انگار یه چی طلب دارن از زناشون

منو راهنمایی کن بلد نیستم  چطور رایگان یاد بگیرم  والا از این پولا ندارم  خ ...

نیازی نیست حتما پول خرج کنید، چه داخل تلگرام چه گوگل و یوتیوب دوره های رایگان هست، میتونید ببینید با کدوم بهتر یاد میگیرید با همون پیش برید