2737
2739
من میخوام انجام بدم ولی از دوستم شنیدم بیش از حد درد داره ینی دردش طاقت فرساست عایا کسی انجام داده؟؟؟
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خالکوبی زود دلت و میزنه برو از این برچسباش بخر هم سیاه داره هم اکلیلی به ندت یه ماه بزن جایی که دوست داری اگه خسته نشدی برو خالکوبی کن معمولا اگه دیده باشی بیشتر پشت کتف و کمر خالکوبی میکنن که توی دید نباشه جون ذات انسان تنوع پذیره و زود از یه چیزی خسته میشه
مقصر خود ماییم ، عشق را به کسانی ارزانی میداریم .... که از زندگی جز آب و علف روزانه ، نه می فهمند ونه می خواهند !!!!!
2742
مانلی برچسب ضایس دوس ندارم پشت کتفم دوس دارم اما چون مجردم میگم اونجارو نزنم اما این نبض دست رو یک ساله دارم بهش فکر میکنم بعید میدونم زده شم چون 50%میخوام اسممو بزنم
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
برچسب خوشگل پیدا کن ظریف حروفم داره اصلا هرچی که دوست داری یک ماه هی تمدیدش کن ببین اصلا می تونی تحمل کنی یه چیزی هی جلوی چشمت باشه چون اگه تاتو بزنی دیگه نمی تونی پاکش کنی اگرم بتونی خیلی سخته تاتو پشت کتف چه ربطی به مجردی متاهلی داره عزیزم ؟
مقصر خود ماییم ، عشق را به کسانی ارزانی میداریم .... که از زندگی جز آب و علف روزانه ، نه می فهمند ونه می خواهند !!!!!
مانلی این برچسبرو کجا داره؟ میگم برام حرف در نیارن حداقل اول رو دستم بزنم بعد برم جاهایه دیگه
2706