2752
2734
عنوان

خانوما کسی پایین نبض دست یا بالاش خالکوبی کرده!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3033 بازدید | 169 پست
باران پایینه اپاندیس خیلی باحاله ینی عجیب باحاله ها
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره تهران غربم پس باران دردشو میتونم تحمل کنم
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
باران الان از خط چشمت راضی هستی؟دور چشمتو سیاه نشون نمیده؟ وای چه باحال مایع موقت؟کجا داره؟پرینت لیزری کجا داره؟ چخد سوال پرسیدم
باران اوف بوسه؟عکسشو داری بزاری؟طرح برا رو نبض من نداری؟
سمت شرق خیابون فرجام بعد از پیتزا صدف یه فروشگاه لوازم ارایشگاه بیشتر از هزار مدل طرح داره اسمه فروشگاه پیونده ، طرحاش انقدر خوشگلن که وقتی من رفتم استخر زده بودم از پیرزن 60 ساله تا دختر 12 ساله همه خریده بودن هفته بعدش زده بودن حتما اول موقت و امتحان کن بعد اگه دلت و نزد دایم بزن
مقصر خود ماییم ، عشق را به کسانی ارزانی میداریم .... که از زندگی جز آب و علف روزانه ، نه می فهمند ونه می خواهند !!!!!
2706