2752
2734
عنوان

خانوما کسی پایین نبض دست یا بالاش خالکوبی کرده!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3033 بازدید | 169 پست
من راضیم فردا هم دختر خواهرم میره بزنه، عالیه همیشه خط چشم داری، آرایش کردنم دیگه دو دقیقه ای تمومه من از یه دست فروش توی هفت حوض تاتو موقت خریدم، پرینتم که طرحتو بریز رو فلش ببر بیرون برات پرینت لیزری بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باران تاتو موقت چقدر میمونه؟ارزش داره بخرم؟ سارا توام بیا بریم خال بزن
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
نع باران ندارم وای چه این باحاله اخرته سکسی بودنه ولی رو باسن خیلی درد داره
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
سلام دوستان باران خط چشم نمیره ؟اخه همکلاسیم داره مال 6 سال قبل بالا چشاش ابی کم رنگه خط چشمه رفته ولی یک دوستم نازک زده خیلی خوشگل و طبیعی شده
منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺
پس برم بگیرم من با ابروهامم خیلی مشکل دارم به اونجا هم بزنم
رمز اینستامو فراموش کردم نمیدونم چی کار کنم