2737
2734
عنوان

یه خانوم باید...

61 بازدید | 19 پست
لطفا جمله رو کامل کنید..با هرچیزی که از زن بودن به ذهنتون میرسه.. از نحوه جواب دادنتون به دیگران.چه طور هستسد که کسی دخالت نمیکنه توی زندگیتون؟به شوهرتون چی میگید که حرف شما رو انجام میده ؟چه کار میکنید که خاواده شوهر دخالت نمیکنن؟چه طور هستید که همه ازتون حساب میبرن ؟چی میپوشید پیش خانواده شوهر؟چه جور حس مالکیت شوهر و بچه تونو به خانواده شوهر و دیگران نشون میدید؟چه طور خودتون در اولویت زندگیتون هستید؟چه طور خرید میکنید؟..........هرچیزی شما رو به موفقیت رسونه بنویسید
زندگی همان گونه میشود که تو می اندیشی
من گذشت زمان باعث شد شوهرم بفهمه خانوادش چجورین .....شایدم یه خرده حرفای خودم .چون قبول نمیکرد ک خانوادش مشکل دارن ولی دید نمیتونه تا اخر عمر لاپوشونی کنه ....الانم ناراحتیامو با زبون خوش و‌منطقی بهش میگم‌ و تاکید میکنم ک فقط میخام بدونی چ‌خبره وگرنه نمیخام بری گله کنی یا دعوا یا هر چیز دیگه .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خانم باید یه دلبر باشه واسه شوهرش یه زن اروم و متین واسه بقیه یه کودک درون فعال و کوچلو و شیطون و ملوس واسه خودش
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2742
آروم و‌متینم ب قول خودشون ......پیش شوهرم بعضی وقتا شیطونم ......ب نتیجه رسیدم با خانواده شوهر صمیمی نباشی بهتره چون پاشونو از گلیمشون درازتر نمیکنن........اینکه با وقار رفتار میکنم پدرشوهرم کیف میکنه ولی مادرشوهرم میسوزه از رفتاراشون متوجه میشم ....اصن یه چیز تکی هستم تو‌خانواده و‌فامیلشون ....
درصورتیکه نه خیلی خرید میکنم نه خسیس بازی در میارم .....همیشه تر و‌تمیز و لباسای قشنگ تنم میکنم .....نمیدونم چجوریه ولی خودم راضیم ....و اما برای شوهرم ...لباسایی براش میخرم‌ک‌اصن شخصیت و چهره اش با مجردیاش زمین تا آسمون فرق داره ....کفش چرم ...شلوارای شیک و مارک ولی نه خیلی گرون .....پیرهن و تیشرتای خیلی خوشگل و با کلاس نع تنگ‌و ازین عکس نوشته ها و ....... . جاریام همیشه میگن به به عجب سلیقه ای .....بخودم‌میگن منم فقط لبخند میزنم
همیشه خودم پیشنهاد میدم برم برات لباس بخریم و اگه هم من یه چیزی بخام خداییش دریغ نمیکنه ولی من چون شوهرم‌کارمنده و لباساش تند تند کهنه میشه بیشتر برای اون لباس رسمی میخرم .....اولین بار تو عقد مامانم برا شوهرم‌کفش چرم خرید تا رفتیم‌خونشون همشون یه جوری شدن ....انگار دیگه یه کفش چی بود ....پدرشوهرم گفت چرا کفش خریدی اونهمه کفش ردیف کردی .....شوهرم گفت اونا خرابن همشون ...همشون بقول خودش ۱۰ ۱۵تومنی بودن و داغون بودن .....اینم ب جای قدردانی
یه خانم باید اول خانمی کنه بعد همسر باشه بعد مادر باشه یه خانم باید لاک قرمز بزته که همیشه یادش باشه که لطیفه و زیباییش رو به رخ همه باید بکشه یه خانم باید گرون باشه باید دست نیافتنی باشه تا مردی به خودش جرات نده دست روش بلند کنه تا با احساساتش بازی کنه یه خانم باید کوه باشه تا مردش تا بچه هاش بهش تکیه کنن و هروقت دنبال آرامشن اول یاد اون بیفتن یه خانم باید موهاش بلند باشه باید ماتیک قرمز بزنه تا زنانگیش از یاد هیچکس نره
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2738
مستقل، با شخصیت، با اعتماد به نفس، صبور، مهربان، کم حرف،قانع، دور از حاشیه و مسائل خاله زنکی، وفادار، شوخ طبع، با مطالعه و آگاه به مسایل اجتماعی و فرهنگی باشد.
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
من شوهرم اولین عشق و اولین مد زندگیم بود و هست .به خاطر همین تمام وجود و ذهنمو فقط برای اون گذاشتم بعد زایمانم یه سری اتفاقات افتاد که فهمیدم که اشتباه کردم .دنیا دنیای سیاسته نه مهربونی نه فداکاری خودت باید باشی .شوهرم و خوب پخته و رام خودم نکرده بودم .خیلی تلخی دیدم چون زنانگی بلد نبودم
2706