2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عشق ممنوعه ماهواره میداد جم تی  وی فک کنم. چند سال پیشششششش ثمر و محنداگه درست نوشته باشم اسمشو ...

بهترین سریال ترکی بود

حتی من یه جایی خوندم شبی که قسمت آخرش میخواسته پخش شه کل ادارات ترکیه زودتر تعطیل شده بودن که همه به سریال برسن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
بهترین سریال ترکی بود حتی من یه جایی خوندم شبی که قسمت آخرش میخواسته پخش شه کل ادارات ترکیه زودتر ت ...

اره چقد گریه کردم

راستی ی فیلم دیگه هم هست حتماااا ببین اون موقع دیدم اسمش همسانه  جید و کارلوس مالا زودن ولی خو محشرههههه اینم

اره چقد گریه کردم راستی ی فیلم دیگه هم هست حتماااا ببین اون موقع دیدم اسمش همسانه  جید و کارلو ...

وای منم اونو دیدم

خیلی قشنگ بود

معلومه سلیقه هامون مثل همه😍😁❤️

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706