2752
2734
عنوان

یه خانوم باید...

| مشاهده متن کامل بحث + 61 بازدید | 19 پست
با خانواده شوهرم هفته پیش رفتیم مسافرت ...مادر شوهرم مثل فیلمای جم بود ....از خواب پا میشد خمیازه بلند میکشید یعنی من بلند شدم پدر شوهرم بدو بدو میرفت صبحانه درست میکرد ....تمام چمدونا رو باز میکرد و جمع میکرد ..خرید میکرد ...ظرف می شست ...برنامه میچید ...بعد مادر شوهرم یه تور رفتار میکرد که انگار اون داره تمام کارا رو میکنه ....به همسرم گفتم من نمی دونم بابات نبود کی زندگیتونو میچرخوند ...مادر شوهرم فقط حرف میزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

mahnaآنلاین پست ها : 8 عضویت:1395/7/5 1395/7/5 - 9:42 صبحگزارش پست نامناسب لینک مستقیم با خانواده شوهرم هفته پیش رفتیم مسافرت ...مادر شوهرم مثل فیلمای جم بود ....از خواب پا میشد خمیازه بلند میکشید یعنی من بلند شدم پدر شوهرم بدو بدو میرفت صبحانه درست میکرد ....تمام چمدونا رو باز میکرد و جمع میکرد ..خرید میکرد ...ظرف می شست ...برنامه میچید ...بعد مادر شوهرم یه تور رفتار میکرد که انگار اون داره تمام کارا رو میکنه ....به همسرم گفتم من نمی دونم بابات نبود کی زندگیتونو میچرخوند ...مادر شوهرم فقط حرف میزد
2731